Sınıfta kalır mıyım?

Snedy

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben kötü bir şey yaptım 10. sınıfım ve sınavlardan 2 tanesi açıklandı felsefe ve kimya felsefe 30 kimya 28 ortalamam 30 yani kalma ihtimalim var mı daha 7 8 ders açıklanmadı kalır mıyım?

Selam arkadaşlar, ben kötü bir şey yaptım 10. sınıfım ve sınavlardan 2 tanesi açıklandı felsefe ve kimya felsefe 30 kimya 28 ortalamam 30 yani kalma ihtimalim var mı daha 7 8 ders açıklanmadı kalır mıyım?
İkinci sınavlarda notunuzu 100e tamamlayacak şekilde alabilirseniz kalmazsınız. Zaten sözlü notları da arttırıyor kalmak zor bir şey yani.

Sakın ol dostum sınıfta kalmıs bırı olarak soyluyorum daha donemın basındayız ve sozlulerıde hesaba katmayı unutma ayrıyettende yuksek kredılı derslerden proje alabılırsın meslek okulunda okuyorsanda meslek derslerını yuksek tut cunku en cok etkıleyen dersler meslek derslerıdır.

Notumu yüze tamamlayamam ama sözlülerle filan hesapladım şimdi 49.3 biraz daha zorlasam Allah'ın izini ile geçeceğim.
Hocam geçmeye oynarsanız 11de işiniz çok zor olur. İkinci kimya sınavından 70 almaya bakın siz. Hem 10. sınıf kolay gerçekten.

Sakın ol dostum sınıfta kalmıs bırı olarak soyluyorum daha donemın basındayız ve sozlulerıde hesaba katmayı unutma ayrıyettende yuksek kredılı derslerden proje alabılırsın meslek okulunda okuyorsanda meslek derslerını yuksek tut cunku en cok etkıleyen dersler meslek derslerıdır.

Ntp dersimiz var 10 saat onu yüksek tutmaya çalışcağım ve projemi de ondan alırım geçerim umarım.

Diğer derslerinde 30 50 arası olursa biraz zorlar ama 2. sınavlarda yüksek notlar almaya bak.

1699303185489.png

Düşündüğüm ve beklentim bu yönde umarım daha iyi alırım.

Edebiyat kötüymüş. Yeni elemanın dediğine göre 70 altı kalıyormuş.

Eki Görüntüle 2005736

Düşündüğüm ve beklentim bu yönde umarım daha iyi alırım.

Hocam örnek veriyorum. Matematikte ortalamanizin 20 olması çok düşük olasılık.
30 30 sınavdan alırsanız sözlü notunuzu 60 60'tan hesaplarsak ortalama 45'e denk geliyor.
Siz sadece 1. sınav notlarını yazıp 49.3 değerini almışsınız.
Hesaplamanız tamamen yanlış olumsuz şeyler düşüneceğinize 2. sınavlara çok çalışın en az tüm derslerden 60 70'in üstünü almaya çalışın.

Matematik dersinden tekrar bir örnek vermek istiyorum. Resimdeki matematik ortalamasını 20 diye belirtmişsiniz bu ortalamayı almak için.
1. sınav 05
2. sınav 05
1. sözlü 15
2. sözlü 15
Gibi notlarla ile karşılaşmanız lazım bu durumuda düzeltmek için halen 2. sınavlar var yani her şey senin elinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı