Sınıfta Yılbaşı İçin Hediye Önerisi

Arif Doğan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çoğu yerde karşımıza çıkan bu yılbaşında hediyeleşme mevzusunda, bana sınıfta en sevmediğim kız çıktı çekilişte. Çok pahalı olmasın, şöyle 5 10 liraya ne alabilirim? Küpe kolye takı falan olmasın öyle şeyler herkese verilmez bence.

Biraz daha uzun zamanın olsaydı Aliexpress üzerinden dandik takılardan al derdim ama alsan bile şimdi yetişmez yılbasına. Harry Potter falan seviyorsa, böyle okullar gruplara ayrılıyordu. O okullardan birinin atkısı olabilir.
Yalnız benim de korktuğum bi' şey sizin başınıza gelen şey. Sevmediğin birinin çekilişte sana cıkması...

Bere, atkı, parfüm, bileklik, eldiven (parmaksız olabilir veya parmak uçları çıkanlar var onlardan) olabilir. Malum kış geldi bu tarz ufak hediyeler olabilir. Sevdiği dizi, takımı falan biliyorsan onun üzerinden gidebilirsin.

Çoğu yerde yapılıyor açıkçası, instagram kullanıyorsa ona ait fotoğrafları küçük küçük kupanın her tarafına gelebilicek şekilde tasarla, sonra ver birine yaparlar zaten. Max 20-25 öğrenci olduğunu söylersen 15 TL falan yapabilir. Ya da bileklik de bir tavsiye olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı