Sınıftaki bir kız benden hoşlanıyor mu?

Sınıfta en arka sıradayım ve hemen önümdeki sırada tek oturan bir kız var ve derste sürekli arkasına dönüp bana bakıyor. Arada bana baktığını görünce tenefüsse kaç dakika kaldı diye sorular soruyor. Bende cevap veriyorum neyse sonra her ders illaki arkasını dönüp bizimle konuşur ben ve sıra arkadaşım sürekli şakalaşırız ve her espri vesaire yaptığımda kız gülüyor ama arkadaşım yapsa gülmüyor. Hep benim dediklerime gülüyor ve kızla normal sohbet ederken kendini bana havalı gösteriyor, dikkat çekmeye çalışıyor ve bir gün en ön sıraya tekerlekli sandalyeli arkadaşımın sıra arkadaşı gelmemişti bende ona yardımcı olmak için yanına oturdum ve o kız hemen arka sıradaydı arka sıradakini kaldırmış yerine o oturmuş ve derste gene benimle muhatap oluyor, konuşuyor ve gülüyor. Teneffüste gözü hep bende neden anlamıyorum.
Çok hoş bir şey ya sizle birinin ilgilenmesi :D

Kahin bilgilerim ile analiz edeceğim, yarın test sonuçlarını vereceğim. Kıza sormak varken neden konu açtınız anlamadım, yanlış anlamayın ben konu açmayın demiyorum direk kaynağa sorarsanız cevabı alırsınız.
Kıza söyledim ve hayır dedi utangaç bir ses tonu ile kaç kere sordum.
Hem evet hem hayır.

Kıza git sor.
Sordum her sorduğumda utangaç ses tonuyla hayır diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı