Sinir krizi geçiren internet kopması

Mirkan Şenol

Kilopat
Yer
İstanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Boş gezenin boş kalfası ...
Hangi tarayıcıdan olursa olsun, dosya indirmeye çalıştığımda veya bir video açtığımda anında internet kopuyor.

Modemim Asus dls-n55u, dün Ttnet'i aradım bir şeyler yaptılar. 2002 yılından beri ilk defa 7.01 megabit internet hızına ulaştım. 4.5'i hiç geçememiştim. Gayet memnun kaldım. İlk defa saniyede 1MB ile indirme gerçekleştirdim.

İki saat öncesine kadar çok iyi gidiyordu, şu an çıldırmak üzereyim. Bunu yazarken bile internet ve dsl ışığı 6 defa söndü.

Açıp ana avrat dümdüz küfür edeceğim, o raddeye geldim. 7 oldu bu arada. :D

Yine bir Ttnet'li ve yine bir sorun :) Valla bende yeni evime taşındığımdan beri fiber kablo sayesinde hayatımda ilk defa 7mgb hıza ulaşabildim :)

Modem de sorun var servise yollaman lazım.
Aynı sorundan bende delirmek üzereyim bir şey indirirken yada hem telefondan hem bilgisayardan Wi-Fİ'a bağlanınca modem yükü kaldıramayıp bağlantı kesiliyor. 2 yıldır sorunu çözemedi TTNET sağ olsun.
Bende Airties rt-212 kullanıyorum.

20mgbit'lik hipernet paketine geçecektim, şu an vazgeçtim.

- - - Güncellendi - - -

Modem de sorun var servise yollaman lazım.
Aynı sorundan bende delirmek üzereyim bir şey indirirken yada hem telefondan hem bilgisayardan Wi-Fİ'a bağlanınca modem yükü kaldıramayıp bağlantı kesiliyor. 2 yıldır sorunu çözemedi TTNET sağ olsun.
Bende Airties rt-212 kullanıyorum.

Modemi alalı 20 gün oldu. 280 lira verdim. Yük kaldıramayacak bir modem değil.
Eski modemimi de denedim, sorun modem ile alakalı değil. Ttnet bir şeyler yaptı kesin. :D

Modemi alalı 20 gün oldu. 280 lira verdim. Yük kaldıramayacak bir modem değil.
Eski modemimi de denedim, sorun modem ile alakalı değil. Ttnet bir şeyler yaptı kesin. :D

Ben zaten modemin yük kaldıramaz demedim, benim modemim yük kaldıramıyor dedim, yanlış anlamışsın sen.:)

Ben zaten modemin yük kaldıramaz demedim, benim modemim yük kaldıramıyor dedim, yanlış anlamışsın sen.:)

Eee bende niye kesiliyor? :D

- - - Güncellendi - - -

20 Mbps bende var ve çok memnunum. Alabilirsin ancak VDSL modem için beklemen lazım.

Mevcut modemim 20Mbps'yi desteklemez mi?

- - - Güncellendi - - -

Modemim ADSL2+ destekliyormuş. Bana uygun en hızlı internet paketi hangisidir?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı