Sinirlenemiyorum

İnth

Centipat
Daha fazla  
Hiçbir şeye sinirlenemiyorum. Ne yapmalıyım?

Ben de sakinleşemiyorum, sinirlenmen gereken bir şey olunca söyle bana senin yerine sinirlenirim ben

Hiçbir şeye sinirlenemiyorum. Ne yapmalıyım?

Gayet güzel bir şey bence aynısı bende de var çok ufak tefek arada sinirleniyorum sadece günümüz insanın en büyük sıkıntısı artık sakinliğini koruyamamak olmuş bir kişiyle tartıştığınızda vs. sakinliğinizi koruduğunuz için mantıklı kararlar alıp tartışmayı tatlı bir şekilde bitirmenizi sağlar bu özellik insanlar size saygı duyarlar bence hiç aramayın bile.

Birisi küfür edince sinirlenmemen daha iyi. Aksi halde zaten karşı tarafın da senin de eline bir şey geçmiyor.

Polat alemdar olmak istiyorum demedim. Belli ki sinirli birisiniz insanın anasına sövülünce ve sinirlenmeyince ne kadar kötü olduğu bilmiyorsunuz.

Polat Alemdar olmak istiyorum demedim. Belli ki sinirli birisiniz insanın anasına sövülünce ve sinirlenmeyince ne kadar kötü olduğu bilmiyorsunuz.

Bana kim söverse sövsün umursamıyorum yapılması gerekende budur.Her söven kişiyle kavga edecekseniz fazla yaşamazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…