Sinirli Birisi Çevik Kuvvet Olabilir mi?

Zaten olayda sinirlenirsem en fazla eylem yapanları çok iterim :D
Bunda komik olan ne var ? Sanırım yazımın sonunda ki ünlem işaretini görmediniz. Eylem yapan insanlar sizin gözünüzde terörist mi ? Eylem yapan insanlar sadece sizin izin vermediğiniz düşüncelerini eylem ile gösterirler !

Ergenlik ise normaldir, zamanla geçebilir. O yaşlarda ben de çok sinirliydim. Eğer senin durumun biraz farklı ise profesyonel destek alman en iyisi olacaktır, burada pek yardımcı olamayız. Polisliği de garantilemeye çalışmış olursun.

Kafalarına sıkabilirsin(!) Daha ne yapmayı bekliyorsun ? Oradakiler insan değil mi ? Sizin inandığınız ideolojik görüşte gerçekten bir sıkıntı var... Daha 8.sınıfta bu şekilde düşünüyorsan lisede liberalist bir insan olur çıkarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yere yatırma olayları hâlâ var mı ya okullarda? :kararsız::)
Okulların %65'i hayvanat bahçesi maalesef..
Konudan anlayacağınız üzere sinirli birisi çevik kuvvet olabilir mi? Ben sinirliyim ama öyle her zaman degil, beni sinir eden birisi olursa çok sinirlenirim.
Sinavlardan gecersen olursun ama sinirliysen işi Laiki ile yerine getiremezsin sakin olmalısın. Ayrıca çok gereksiz bir konu acmissin..

Ergenlik ise normaldir, zamanla geçebilir. O yaşlarda ben de çok sinirliydim. Eğer senin durumun biraz farklı ise profesyonel destek alman en iyisi olacaktır, burada pek yardımcı olamayız. Polisliği de garantilemeye çalışmış olursun.
Ergenlik olması lazım çünkü bu sinir 1 sene önce başladı.
Kafalarına sıkabilirsin(!) Daha ne yapmayı bekliyorsun ? Oradakiler insan değil mi ? Sizin inandığınız ideolojik görüşte gerçekten bir sıkıntı var... Daha 8.sınıfta bu şekilde düşünüyorsan lisede liberalist bir insan olur çıkarsın.
Ben deli değilim o kadar da sinir olmaz canım :(

Geri
Yukarı