Kapalı Sınırsız Game Pass sadece 9.99

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı hesabı birden çok kişiye mi satıyorsunuz?

Keşke öyle olsa. Detaylı bilgi olarak 1-2 yıldır bu işi yapmamı ve tecrübeli olduğumu söylüyorum size. Alan kişiler memnun.

Farklı hesap veriyorum hocam.
Aynı hesap ortak hesap oluyor.
Yasa dışı bir şeyler var sanırım ortada.

Sınırsız değil hesap anladığım kadarıyla. Steam, Origin gibi platformlarla karıştırmayın. Game Pass sanırsam birden çok kişiyle paylastirilabiliyor. Herkes kendi Xbox hesabında Game Pass üyeliğini kullanıyor. Aynı anda da herkes kendi hesabında olduğu için birden fazla kişi bağlanabiliyor. Paylaştırılan hesabın üyelik süresi boyunca da kullanıyorsunuz.

Burada resmiyet dışı ya da yasal olmayan bir şeyler dönüyor gibi. Microsoft'un hiçbir şekilde sınırsız paketi yok. Birilerinin parasıyla ödenmiyorsa eğer bu nasıl mümkün olabilir?

İşleyişi anlatın biz de bilelim.

Hocam ben sınırsız Game Pass dedim. Fotoğraftaki gibi otomatik yenileme var, yani gayriresmi bir şey yok. Ben direkt sınırsız Game Pass almadım, sadece otomatik yenileme ile sınırsız gibi bir şey oldu.

Parayı bir kere verip sınırsız mı giriyoruz?

Evet.

Yasa dışı bir şeyler var sanırım ortada.

Hocam en az 5 kere anlattım, almayacak olanlar çekilsin.

Sınırsız değil hesap anladığım kadarıyla. Steam, Origin gibi platformlarla karıştırmayın. Game Pass sanırsam birden çok kişiyle paylastirilabiliyor. Herkes kendi Xbox hesabında Game Pass üyeliğini kullanıyor. Aynı anda da herkes kendi hesabında olduğu için birden fazla kişi bağlanabiliyor. Paylaştırılan hesabın üyelik süresi boyunca da kullanıyorsunuz.

Çok benziyor hocam, zaten arkadaşım aldı ve memnun. Satışa devam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı