Kapalı Sınırsız Game Pass sadece 9.99

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben nedense pek güvenemedim.

Konumunu kapatırsan sıkıntı yok. Benim yapma maksadım arkadaşın yaşı küçük, harama yalana alışmasın (yoksa azıcık korkutup başka hesaplara çökmek zor değil). Yani ayıplı mal da olsa, tertemiz de olsa, ortak hesap da olsa, tek hesap da olsa, ne ise onu söyleyeceksin sorulunca :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox hesabı bomboş da Microsoft hesabı değil.

Ne varsa zaten Microsoft'a var hocam.
Oradan kendi kaydınıza özel Microsoft oyunları geliyor.

Ben nedense pek güvenemedim.

Aynı kalite, aynı oyun. Hepsi Online şekilde oynanabiliyor.

XcyldeOP - Discord 22.06.2021 09_05_15 (2).png

Banı olduğu için yazamadı iyi oyunlar dileriz

Son düzenleme:
Merhaba. Steam üzerinden istediğiniz 10 TL'lik oyunu alsam olur mu?

Şifresi ve e-postası değişiyor mu?

Hayır değişmiyor.

Ama kendi bilgilerinizle bir Xbox hesabı açmanız gerekiyor ve şifresini vb. siz belirliyorsunuz.
Böylelikle kendi Save'iniz ve kendi hesabınız oluyor Discord gelirseniz daha detaylı konuşabiliriz

Sınırsız Game Pass olan Xbox hesaplarıdır.
Rahatlıkla bütün oyunlara ulaşabilir ve pahalı oyunları cüzi bir fiyatla keyfini çıkarabilirsiniz.
Hesap çevrimdışı hesap değildir bütün oyunlarda Online dahildir.
Fiyat 9.99

Eki Görüntüle 1075098

Sınırsız olarak oynayabiliyor değil mi? Mesela Forza Horizon 4 girdiğimiz zaman sıfırdan kendi kariyerime başlarım kendi arkadaşlarım ile oynarım değil mi? Yani o hesapta benim arabalarımı veya ben başka birinin arabalarını kullanmam ddğil mi?

Hocam almayı planlıyorum ancak tam olarak anlamadım nasıl kullanacağım. Kafam basmıyor böyle şeylere. Rica etsem özet geçebilir misiniz nasıl kullanacağımı? Dc'den de yazabilirdim ama başka arkadaşlara da yararım dokunsun. Ve bu akşam alsam müsait misiniz?

Hocam bu hesap sınırsız diyorsunuz fakat hesapları nereden sağlıyorsunuz? Eğer bir kere 9.99 vererek ömür boyu pass kullanabileceksem alayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı