Kapalı Sınırsız Game Pass sadece 9.99

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sınırsız Game Pass olan Xbox hesaplarıdır.
Rahatlıkla bütün oyunlara ulaşabilir ve pahalı oyunları cüzi bir fiyatla keyfini çıkarabilirsiniz.
Hesap çevrimdışı hesap değildir bütün oyunlarda Online dahildir.
Fiyat 9.99

Eki Görüntüle 1075098

Sadece 1 keremi 10 TL ödeyeceğiz yoksa sürekli mi?

Burada resmiyet dışı ya da yasal olmayan bir şeyler dönüyor gibi. Microsoft'un hiçbir şekilde sınırsız paketi yok. Birilerinin parasıyla ödenmiyorsa eğer bu nasıl mümkün olabilir?

İşleyişi anlatın biz de bilelim.

Haklısın bir şüphelenmedim değil.

Yok şu anlık.
Not: Offline izin vermeyişinin sebebini buldum, ekte :D

Eki Görüntüle 1076049

Ortak hesap değil demiştiniz, keşke baştan belirtseydiniz hocam. Şu an 190 kişinin evine kadar görebiliyorum. Hoş değil yaptığınız şey. Gerçi forumdaki herkes akıl etmiştir zaten konum servisini açmamayı.

Nasıl kapatacağımızı yazar mısın evimin 190 kişi tarafından bilinmesini istemem.

Arkadaşa Discord'dan ulaşmayı denedim fakat ulaşamadım. Yorumları okudukça farkettim, alsam bile büyük ihtimalle sorun ile karşılaşacaktım.

Alacak arkadaşlara: Ayda 30 TL'lik hizmeti 10 TL'ye satıyorsa bilin ki Çiftlik Bank'dan farkı yok.

@unrestful, büyük ihtimalle çalıntı kredi kartı ile alınmış hesap.

Arkadaşa Discord'dan ulaşmayı denedim fakat ulaşamadım. Yorumları okudukça fark ettim, alsam bile büyük ihtimalle sorun ile karşılaşacaktım.

Alacak arkadaşlara: Ayda 30 TL'lik hizmeti 10 TL'ye satıyorsa bilin ki çiftlik Bank'dan farkı yok.

@unrestful, büyük ihtimalle çalıntı kredi kartı ile alınmış hesap.

Evde BF 4 oynarken polisler tarafından enselenmek istemem en iyisi paramı biriktirip alayım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı