Sınırsız mobil internet kullanmak

O 500 GB sadece maximum 3 ay kullanabiliyorsunuz limitsiz redliye geçmeniz ya da Vodafone'nun YouTube gibi sınırsız olan paketlerden birini almanız lazım.

Merhaba arkadaşlar.
Sorudan çok birazda eleştirim olacak.
Neden mobilde sınırsız internet kullanamıyoruz?
Biliyorum taşınabilir cihazlar var ama örneğin Cafe'ye falan gideceğim, is yerime gideceğim saga sola gideceğim neden cihaz taşıyayım? Madem tasinabilir cihazlara internet sağlaya biliyorlar neden Mobile sınırsız internet imkanı vermiyorlar? Şöyle bir şey olsa, 16 Mbps internet verip bu paketin icinde dakika ve SMS verip 150 TL gibi bir fiyatta tutsalar bence oyuncu kısmı hariç herkes alır. Evdeki interneti bile kapatır adam. Veya böyle bir şey var mı? Sorun internetimin olmaması değil, 50 Mbps kullanıyorum ama dediğim gibi seyahat halinde falan mobil i kullanmak istiyorum cok video izliyorum e haliyle çözünürlüğü hep 240'ta tutmak zorunda kalıyorum. Sizce de böyle bir şey artık gelmemeli mi? Yurt dışında boyle bir durum var mı? Teşekkürler iyi forumlar. :)
Cevabı kendin de vermişsin. Öyle bir paket olsa kimse eve internet bağlatmak ile uğraşmaz. Herkes mobil internet kullanır ve baz istasyonları bu kadar yükü kaldıramaz. Şu an bile sırf şu Superbox kullananlar yüzünden mobil internette geçen seneye göre 10 kat düşük hız alıyorum.
Turkcell sınırsız internetini kaldırmış galiba. 500 GB var o da 20.000 dk ile 199 TL.

Zaten 500 GB yeterli değil mi? Tek başına ayda 500 GB bitirmek imkansız gibi geliyor.
O yıllık 500GB yanlız. 12 ay boyunca ayda 200TL vereceksin ve sana toplam 500GB verecekler. Bence çok pahalı.

Cevabı kendin de vermişsin. Öyle bir paket olsa kimse eve internet bağlatmak ile uğraşmaz. Herkes mobil internet kullanır ve baz istasyonları bu kadar yükü kaldıramaz. Şu an bile sırf şu Superbox kullananlar yüzünden mobil internette geçen seneye göre 10 kat düşük hız alıyorum.

O yıllık 500GB yalnız. 12 ay boyunca ayda 200TL vereceksin ve sana toplam 500GB verecekler. Bence çok pahalı.

Yani herkes neti iptal etmez de belli bir kısım eder telefonda surekli takilan falan eder bence. Oyunculukta telefon interneti is yapmaz sanırım. Konuyu dağıt madan kisacasi baz istasyonlarımı yani bunun nedeni?

Yeni konular

Geri
Yukarı