Sınırsız mobil internet önerisi

Nasıl önerdi hocam?

Babam ve annem uzun yıllardır kullanıyorlar. Nasıl başvurabiliriz?

Evet hocam Superbox'un sınırsız bir paketi varsa olabilir. Ben internet sitesinde baktığımda 250 GB 280 TL civarı idi ama sınırsız yoktu.
Sınırsız Superbox var ama 600 Tl'ydi en son yani kazık. Vodafone Redzone'da vardı öyle paketler ancak hotspot kotası var yani bilgisayarda falan kullanırken kotalı.

Türk Telekom selfy kampanyasını öneririm. 1 yıl taahhüt yaparsanız 20+20 GB internet, sınırsız YouTube, Instagram, Twitter, Facebook var. İlk 3 ay 131 TL daha sonraki faturalar 150 TL. Taahhüt yapmazsanız 260 TL ve daha önce Türk Telekom müşterisi olduysanız da 200 TL'den veriyorlar. Hız testi yapın tatmin edici düzeydeyse alınabilir.

@Xeonayp 200 TL için olmayabilir. Fakat 300 veya 400GB'lık için olabilir. Ben sorduğumda en yüksek 300 idi. Şimdi ise 400GB gelmiş.

Hocam biraz daha açıklayabilir misiniz? SCR ne oluyor tam olarak?
SCR çağrı merkezleri çalışanları için sorunlu müşteri demek en ünlüsü Sabri Bayraktar'dır. Çağrı merkezlerini arayıp mtleri hataya zorluyorlar sürekli hatları meşgüle müşteri temsilcilerini onların takım liderlerini zor durumda bırakıyorlar. O kadar zor durumda bıraktırıyorlar ki artık firmalar tabi her firma değil artık kurtulmak için istediği paketi vermek durumunda kalıyorlar. İyi birşey değil insanların gerek dini açıdan bak ister normal haklarını yiyorsun psikolojileirni bozuyorsun işten istifaya veya kovulmaya kadar gidiyor. Nereden biliyorsun dersen eski Turkcell Global Bilgi çalışanıyım oradan biliyorum.

Geri
Yukarı