Sinüzit geçer mi?

clejXXX

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 5-6 sene önce geniz akıntım vardı ve sinüzite çevirilebilir uyarısında bulunmuşlardı. Annem yüzünden tedavi olamamıştım, sallamamıştı. Bugün, başka bir nedenle doktora gittiğimde sinüzit olduğumu anladı demek ki, bu ruh halim, bu davranışlarım o yüzdenmiş. Bunu doktora sormam daha mantıklı ama, geçer mi arkadaşlar? Çevrenizde yaşayan eden varsa bilirsiniz diye soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinüzit bu sakin ol kanser değil. Besin tüketimine, soğuk havalarda giydiğine dikkat edersen sinüzit olmazsın. Bende de var bu yazdıklarıma dikkat ediyorum 2 senedir olmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dünyada her hastalığın şifası vardır, önemli olan o şifayı arayıp bulmaktır.

Doğru ve erken teşhis, her hastalığın kolayca yenilmesini sağlayan önemli bir faktördür. İlaçları kullanmayı unutmayın ve doktorunuzun dediklerini de dikkate alın. Geçmiş olsun.

Kendini sürekli tekrarlayan bir sorun. Soğuk havalarda kendine dikkat etmen gerek. Saçını yıkadığında, duştan çıktığında saçlarını kesinlikle kurulaman gerek. Kafanı sakın üşütme.

Herkes sakin olun sadece sinüzitsiniz demiş lakin kronik sinüzit sorunu olan birisi olarak söyleyeyim, 4-5 yıl boyunca ilgilenilmemiş bir sinüzit çok can sıkıcı olabilir.

Sinüzit zehirlenmesi oluşursa ruh halini de ektileyebilir gayet efendim, zira ön beyne baskı yapması mümkün. Ha ama bu demek değil ki sizin durumunuz da budur. Doktora danışın, ilaçlarınızı kullanın ve hatta gerekirse ameliyatınızı olun.

Bazen basit şeyler dediğimiz ağrıların, sancıların ve hastalıkların çok daha ciddi semptomlar olması gayet muhtemel, tecrübeyle de sabit.

Sinuzit için doktora gitmiştim, havuz ya da denizde derinlere dal basınç yedikten sonra sinuzitleri dışarı atarsın demişti, işe de yaradı faydası dokundu. Ben yinede internetten sinuzit/derine dalış olayını araştırdım, faydalı diyen var zararı çok diyen var. Ben faydasını görmüştüm.

Sinuzit için doktora gitmiştim, havuz ya da denizde derinlere dal basınç yedikten sonra sinuzitleri dışarı atarsın demişti, işe de yaradı faydası dokundu. Ben yinede internetten sinuzit/derine dalış olayını araştırdım, faydalı diyen var zararı çok diyen var. Ben faydasını görmüştüm.

KBB uzmanı mı önerdi bunu cidden?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı