Akut sinüzit nasıl geçer?

MenshBey

Centipat
Bu kış ayında soğuk havaya çıktığım an 10/10 Çok aşırı şiddetli bir başağrısı yaşıyorum tek başımaysam kahve falan da yapamayıp kendimi yerden yere vuruyorum. Bunun çaresi nedir?

Bu kış ayında soğuk havaya çıktığım an 10/10 Çok aşırı şiddetli bir başağrısı yaşıyorum tek başımaysam kahve falan da yapamayıp kendimi yerden yere vuruyorum. Bunun çaresi nedir?
ben tuzlu su çekiyordum 3 sene öncesine kadar bunu deneyebilirsiniz. o süreçte rahatladım sonrasında dışarı çıkacağımda içliksiz,beresiz ve kaşkolsuz asla çıkmıyorum hafif bir rüzgar olsa bile... sinüzitte en büyük düşman sıcak esse bile farketmiyor direkt rüzgar. benim deneyimlediğim bunlar.
sinüziti en abartı sıkıntısını yaşadığım dönem, duş alıp dışarı çıktığım dönemlerdi. bunu akşamdan halletmeye başladım o da rahatlatıyor öyle bir şey yapıyorsanız mecbur alışkanlıklarımızı değiştirmek zorundayız..

Ben tuzlu su çekiyordum 3 sene öncesine kadar bunu deneyebilirsiniz. O süreçte rahatladım sonrasında dışarı çıkacağımda içliksiz, beresiz ve kaşkolsuz asla çıkmıyorum hafif bir rüzgar olsa bile... Sinüzitte en büyük düşman sıcak esse bile fark etmiyor direkt rüzgar. Benim deneyimlediğim bunlar.
Sinüziti en abartı sıkıntısını yaşadığım dönem, duş alıp dışarı çıktığım dönemlerdi. Bunu akşamdan halletmeye başladım o da rahatlatıyor öyle bir şey yapıyorsanız mecbur alışkanlıklarımızı değiştirmek zorundayız.

İnternette tuzlu su çekmeyi gördüm ama yanar diye tırstım. Bugün eve dönerken hafif rüzgar esti ve 2 saat boyunca kafamı yerden yerlere vurdum bunları yaparken birden uyuyakaldım nasıl olduysa kalktığmda orta seviyeye inmişti. Tavsiyenizi uygularım teşekkür ederm

İnternette tuzlu su çekmeyi gördüm ama yanar diye tırstım. Bugün eve dönerken hafif rüzgar esti ve 2 saat boyunca kafamı yerden yerlere vurdum bunları yaparken birden uyuyakaldım nasıl olduysa kalktığmda orta seviyeye inmişti. Tavsiyenizi uygularım teşekkür ederm
biraz yanıyor ama deneyin bence, biriken sıvı biraz akıyo rahatlatıyor. o ağrıyı çekmektense tuzlu su yanması daha hafif kalıyor yanında.. rüzgar beter ediyor çok dikkat etmek gerek, geçmiş olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı