Sinyal güçlendirici önerisi

Bende asus ac 51 router var sinyal güçlendirici olarakta kullanabiliyorsunuz kopma falanda yaşanmıyor ayrıca telefona kurduğunuz uygulaması ile modem arayüzü gibi şeylerle uğraşmıyorsunuz.

Evimde 1 kasa 2 de laptop var 1'ini iş için kullanıyorum ve onda Ethernet girişi bulunmuyor düzgünce hiç kopmadan internet kullanamaz miyim hocam ya bir de kablo bağlayacağım direkt Wi-Fi'den alacak cihaz bağlantıyı.

Wi-Fi adaptör ya da direk modemde de sorun olabilir ama benim telefonumda da kopma oluyor sizin Wi-Fi sinyal güçlendiricinizde telefon Wi-Fi'si kopmuyorsa Wi-Fi adaptöründe sıkıntı vardır.

Bende asus ac 51 router var sinyal güçlendirici olarakta kullanabiliyorsunuz kopma falanda yaşanmıyor ayrıca telefona kurduğunuz uygulaması ile modem arayüzü gibi şeylerle uğraşmıyorsunuz.
Güzel bir ürün tam istediğim gibi ama 400TL bütçem o kadar yüksek değil.
Bende TP-Link TL-WA850RE var ve gayet memnunum. Modemden uzak olmasına rağmen hızdan çok fazla kopma ve kayıp yok ve kablo girişi var.
Sizce kablo bağlarsam kopmayı 0a düşürebilir miyim?

Hocam eğer modeminizin markası AirTies ise AirTies marka bir sinyal güçlendirici alıp MESH ile bağlayabilirsiniz. Ben o şekilde uzun zamandır kullanıyorum kopma vb. sorunlar yaşamadım şu ana kadar.

Geri
Yukarı