Sinyal yok hatası

hamzacandan12

Hectopat
Merhabalar

Gece minonitorumu tusundan kapattım oyun indirmeye bıraktım sabah tuşa bastım gorüntü gelmiyor sinyal yok hatası aliyorum. Kasayı kokladım yanik yok hatta PC açılıyor kulaklıktan USB taktigimizda cikan ses geliyor. Bu kendi kendine arada oluyor. Yardımcı olabilecek var mı? Monitörde de sıkıntı yok bu arada test ettim.

Kablosunu söküp tekrar takın. Bu olmazsa bağlantılarını gözden geçirin. Burada sorun ya monitörde ya ekran kartında yada kablolarda. Ekran kartının sürücüsünün en güncelde olduğunu kontrol ediniz. Monitör ile kasa arasında dönüştürücü kullanıyorsanız ondan da olabilir

Kablosunu söküp tekrar takın. Bu olmazsa bağlantılarını gözden geçirin. Burada sorun ya monitörde ya ekran kartında ya da kablolarda. Ekran kartının sürücüsünün en güncelde olduğunu kontrol ediniz. Monitör ile kasa arasında dönüştürücü kullanıyorsanız ondan da olabilir

Abi kablosunu cikarttim taktim bir şey deismedi RAM'ları söktüm silgiyle sildin tekrar taktım yine bir şey degismedi dun kutur kutur çalışan PC'me 1 aksamda nasıl bise olabilir anlam veremiyorum
Abi kablosunu cikarttim taktim bir şey deismedi RAM'ları söktüm silgiyle sildin tekrar taktım yine bir şey degismedi dun kutur kutur çalışan PC'me 1 aksamda nasıl bise olabilir anlam veremiyorum
Dönüştürücü kullanmiyorum dpi port sadece

Geri
Yukarı