Sipariş dağıtıma hazırlanıyorda kaldı

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Gecenin 3'ünde dağıtıma hazırlanıyor demişler. Dağıtıma çıkar diye bekliyorum, hala bildirim gelmedi. Şu anki konumu Anadolu TM. Ben de İstanbul'un Avrupa Yakası'nda oturuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecenin 3'ünde dağıtıma hazırlanıyor demişler. Dağıtıma çıkar diye bekliyorum, hala bildirim gelmedi. Şu anki konumu Anadolu TM. Ben de İstanbul'un Avrupa Yakası'nda oturuyorum.
Kargo şirketleri kargo durumunu genellikle geç günceller. Ben Bodrumda oturuyorum. İzmirde gözüküyordu kargo ama 2 saat sonra geldi.

Hocam keyifleri ne zaman yeterse o zaman dağıtıma çıkarırlar. Sabit bir sistemlerinin olduğunu düşünmüyorum.

Bu güne gelir diyorlar ama Anadolu yakasında kalması beni bir tık umutsuz bıraktı. Avrupa yakasında oturuyorum çünkü anladığım kadarıyla kargo daha buradaki şubeye gelmedi.

Screenshot_1.png

Hocam bazen öyle bekliye biliyor merak etmeyin siz gelir.

İnşalllah bugün gelir yeni hobi edinmelik bir şey almıştım heyecanlıyım biraz :D

Aynı sorunu yaşıyorum. İzmirdeyim ve Anadolu tm dağıtım diyor. Nasıl bir mantık anlamadım.

HepsiJet'in WhatsApp kanalına yazdım hâlâ transferde dediler. Bir de teslim tarihi ne zaman diye sordum normalde bugündü transfer uzun sürünce yarın dediler umarım yarına gelir.

Geri
Yukarı