Sipariş edilen Papara kart gelmezse hesapta aktif edilebilir mi?

Eğer hesabınız sözleşmeli ise direkt Şok'tan da alabilirsiniz 5 TL'yi geri iade ediyor zaten. Uygulamadan verilen kartla bir farkı yok. Eğer o kart gelsin diyorsanız Papara Destek ile görüşün.
Sözleşme için kimlik fotoğrafı istiyor ama 50 sefer denememe rağmen her fotoğrafta hata veriyor.

Hangi firma hatırlıyor musun bana sendeo gibi bir şeyle gelmişti. 5 günde elime ulaştı. Ama nerede olduğunada bağlı olabilir.
Hepsijete döndü diye biliyorum. Bana Kuryenet getirmişti.
Jetlogi yazıyor , hem verilen linkte hem gelen mesajda. Öyle bir firma ki kargo kodunu papara'yı aramasam öğrenemiyorum ve öğrenmeme rağmen sitenin hiçbir yerinde kullanamıyorum. Dün dağıtıma çıkmış hiç eve gelmeden yine mesaj geldi kart teslim edilememiştir diye. Müşteri hizmetlerini aradım size arama talep edip randevu ayarlatacağız dediler ne arayan var ne soran :D

Jetlogi yazıyor , hem verilen linkte hem gelen mesajda. Öyle bir firma ki kargo kodunu papara'yı aramasam öğrenemiyorum ve öğrenmeme rağmen sitenin hiçbir yerinde kullanamıyorum. Dün dağıtıma çıkmış hiç eve gelmeden yine mesaj geldi kart teslim edilememiştir diye. Müşteri hizmetlerini aradım size arama talep edip randevu ayarlatacağız dediler ne arayan var ne soran :D
Aynısı AGT kurye. Rezalet. Pepten kart sipariş vermiştim 1 ay gelmedi mail attım meğer iade olmuş kart. Ne takip kodu ne sms hiçbir şey yok. Sizinki gelir inşallah hocam.

Aynısı AGT kurye. Rezalet. Pepten kart sipariş vermiştim 1 ay gelmedi mail attım meğer iade olmuş kart. Ne takip kodu ne sms hiçbir şey yok. Sizinki gelir inşallah hocam.
Maalesef gelmedi , kart dağıtıma çıktı mesajı geldi. Müşteri hizmetleri ilgilenmedi ve hiç eve uğramadan uygulamadan da iptal edildi yazısı geldi.

Arkadaşlar konu hakkında bilgilendirme yapmak istedim. D&R üzerinden Papara Gray kart satın aldım. Telefonumda NFC desteği yoktu , bir arkadaşımın telefonuna hesabımı girip müşteri hizmetlerini aradım. Sözleşmeli hesaba geçmek istediğimi söyledim ama uygulamada kimlik okutma kısmı olmadığını belirttim. Beni hesap birimine aktardılar ve bildirim yollayıp sırasıyla işlem yaptırdılar. Uygulama tarafında her şey onaylandı ve 1 gün sonra mail üzerinden sözleşmeli hesaba geçtiğimin bilgisini yolladılar. Daha önceki aramalarımda sonuca ulaşamamıştım , bunu da belirttim. Sözleşmeli hesap onayı için aciliyet olduğunu bildireceklerini söylediler , normalden daha hızlı da kabul edilmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı