Siparişim Cumartesi gününe kadar gelir mi?

1- bayramda kargolar kapali. 2- eger dun ya da bugün sipariş vermissen yarin kargoya verilirsede 1 gunede gelir cuma oglenden once dagitima cikarsa elinde olur. 3- cuma gunu oglene kadar calisıcak Yurtiçi Kargo.

Hepsiburada için kargo çalışma günleri resimdeki gibi.
unnamed.png

Sadece öğleden sonra kapalı değil miydi?

8 Temmuz'da tüm kargolar alınır bayiden dağıtıma çıkar yarım gün yani kargon kuryede olursa alamazsın.

Yanlış biliyorsun İstanbul'dan adiyamana kargomu 2 gunde getirdiler. Sabah sipariş vermistim adam kargoya kodu diger gunede dagitima cikarilip gelmisti.

Arkadaş şu an sipariş vermiş bugün sabah verse gelirdi ama 7'sinde kargoya verilecek zaten yurt içi 2 günde getiriyor yanlış bilmiyorum haftada 2 tane kargo siparişim oluyor en az.

Bu arada kargonun nereden geldiğide önemli çünkü 600km altını 1 günde getiriyorlar ayrıca yurt içi en hızlı firma gelme ihtimalide var.

Kargo aracı yolda gitmeyi bırakmaz, şu an yoldamı kargon?

Yok değil daha yeni sipariş ettim.

Bu arada kargonun nereden geldiğide önemli çünkü 600km altını 1 günde getiriyorlar ayrıca yurt içi en hızlı firma gelme ihtimalide var.
Hocam size şöyle bahsedeyim aynı siteden ürün almıştım pazar günü pazartesi bulunduğum konuma ulaşıp salı sabahı elimde olmuştu

Yeni konular

Geri
Yukarı