Siparişimi iptal ettim fakat karttan çekilen para iade edilmedi

boldy

Centipat
Papara kart ile Trendyol'dan eşya sipariş ettim fakat dakika sonrasında tekrardan iptal etmek zorunda kaldım.
İptal ettikten sonra kartımdan çekilen para iade edilmedi bilgisi olan var mı, paramı nasıl geri alabilirim?

Papara kart ile Trendyol'dan eşya sipariş ettim fakat dakika sonrasında tekrardan iptal etmek zorunda kaldım.
İptal ettikten sonra kartımdan çekilen para iade edilmedi bilgisi olan var mı, paramı nasıl geri alabilirim?
İadeler hemen yansımıyor 1 hafta içinde hallolması lazım yoksa iletişime geçebilirsin.

Paranın geri gelmesi bir kaç gün sürecektir. Bu olayı nedense hiç anlamıyorum. Biz mağazaya parayı bir kaç günde vermiyoruz. Şak diye çekiyor karttan. İş iadeye gelince 2-3 gün ya da 1 hafta diyorlar. İyide kardeşim ben bu parayı size 1 haftada ödemedim ki.

İnşallah gelir çok kötü strese girdim ya emin misin gerçekten.

Param gelmeyince çok kötü strese girdim inşallah gönderilir teşekkürler.
Strese girmeyin trendyol bu konuda kullanıcılarını yormayan firmalardan. Kadınlar çatır çatır iade basıyor her gün :D

Paranın geri gelmesi birkaç gün sürecektir. Bu olayı nedense hiç anlamıyorum. Biz mağazaya parayı birkaç günde vermiyoruz. Şak diye çekiyor karttan. İş iadeye gelince 2-3 gün ya da 1 hafta diyorlar. İyi de kardeşim ben bu parayı size 1 haftada ödemedim ki.

Bende iptal ettim bir dakika sonra karta param geri geldi mi diye düşünmeye başladım gelmediğini farkedince çok kötü strese girdim neysekigün içerisinde gönderiyorlarmış teşekkürler.
Strese girmeyin Trendyol bu konuda kullanıcılarını yormayan firmalardan. Kadınlar çatır çatır iade basıyor her gün :D.

:D teşekkürler.
Telaşlanmanıza gerek yok. Bakiye kartınıza hemen yansımayacaktır.

Çok teşekkürler

Geri
Yukarı