Siparişin Teslim Edilme Süresi

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Merhaba dostlarım, 2 hafta önce Koton'dan bir sipariş vermiştim, siparişten çıt çıkmıyordu ve ben de bir konu oluşturmuştum burada. Geçtiğimiz hafta Kotonu aradım, aldığım ürünlerin bir tanesinde bir sorun olduğu için başka mağazalardan tedarik etmeye çalıştıklarını söylediler. Bekledim, 2 hafta oldu ve sonunda bir mesaj gelmiş. MNG Kargo'dan bir mesaj gelmiş, takip numarası vs. vermişler, Ayancık şubesine teslim edilecektir yazıyor. Ben de MNG Kargo'dan kargo takibe baktım, "Gönderi Aşamaları" kısmında "Gönderi Yolda" olarak görünüyor.

392533

392534

Sizce teslim süresi ortalama ne kadar olur? 2-3 günden fazla sürer mi?

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ilden hangi ile geleceğine bağlı. Yarın da gelebilir Pazartesi de...
1 iş Günü içerisinde teslimat yapılır, Eğer çarşıdaysanız 2 güne kadar çıkabilir.
Ülkemizin kargo şirketleri, Cumhurbaşkanından daha rahatlar maalesef, ancak üç günü geçeceğini düşünmüyorum
2 iş günü içinde gelir diye düşünüyorum. 1 günde teslimat şubesine, 2. günde kurye ile dağıtıma çıkar.
Değerli cevaplarınız için teşekkürler ❤

Gerçekten de siparişin süresi çok uzamış. Bir ürün 14 günde gelemez mi? 😲
Bu arada ne aldınız? Hayırlı olsun 🙂

Sağ ol ❤ 1.5 aydır Moderatörüm zaten :D
Ben ne yazık ki 2 Aydır ban yemiştim nedenini bilmiyorum ama bir arkadaşa örnek vermiştim, Sanırım ondan yedim haliyle takip vb. edemedim :) Moderatörlüğe devam darısı benim başıma :D
Gerçekten de siparişin süresi çok uzamış. Bir ürün 14 günde gelemez mi? 😲
Bu arada ne aldınız? Hayırlı olsun 🙂
Artık o günler eskide kaldı dostum ama büyük eşyalar alırsan o kadar gün normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı