Sıralamama tercih listemden hangi üniversite gelir?

Daha fazla  
Selamlar, ben dil puan türünde bu sene 7225. oldum. Çocukluktan beri idealim olan İngilizce Öğretmenliği yazacağım, herhangi bir şekilde başka bölüm eklemeyi düşünmüyorum. Tercih listem aşağıda, bu sıralamaya sizce hangi yer gelir? Hacettepe gelir mi, gelme ihtimali nedir? Yoksa kendimi şimdiden Gazi'ye mi hazırlamalıyım?

Dosya Ekleri

• bas.png
    bas.png
    98,8 KB · Görüntüleme: 53
Selam, ben dil puan türünde bu sene 7225. oldum. Çocukluktan beri idealim olan İngilizce öğretmenliği yazacağım, herhangi bir şekilde başka bölüm eklemeyi düşünmüyorum. Tercih listem aşağıda, bu sıralamaya sizce hangi yer gelir? Hacettepe gelir mi, gelme ihtimali nedir? Yoksa kendimi şimdiden Gazi'ye mi hazırlamalıyım?

Benim bildiğim maksimum 70k oynuyor Hacettepe bence imkansız fakat şans bu geledebilir sen yine de yaz.

Dilde ciddi oynama olmuyor, dile giren kişi sayısı belli ve bu sene dil sınavına daha fazla katılım oldu. Şimdiden Gazi Üniversitesine kendinizi hazırlamanızı tavsiye ederim de Hacettepe Üniversitesine çok ümitle bakmayın derim. Gazi Üniversitesi de güzeldir de Hacettepe gelirse daha güzel olur tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı