Sırf para verdiğiniz için kullandığınız eşyalar

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Elinizde sırf para verdiğiniz için ve sevmediğiniz hangi eşyalarınız var? Benimki büyük bir hevesle aldığım düz demir olan yay ayaklığı. 85 TL'ye aldım, 25 TL olan plastik daha iyi tutuyor yayı. Kaç kere devrildi yaylar. Ama iyi adam dövülür :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon B1. Yön hissiyatının fena olmadığı söylenmişti. Fiyatı 200₺ diye sazan gibi atladım.

Şimdi arada çıkarıp sövüp tekrar yerine koyuyorum. G230 kadar yön hissiyatı iyi değil, haliyle bu beni bayağı üzdü. Oda sıcaklığı 18 derece olmasına rağmen 20dk dayanabiliyorum yoksa kulaklarımda terden göl oluşuyor.

Tek artısı mikrofonu ve malzeme kalitesi benzer fiyatlı rakiplerinden çok çok üstün oluşu.

75₺ aldığım ve neredeyse 7 yıllık olan G230'u kullanmaya devam ediyorum.

Çok güzel ders aldım, artık denemeden kulaklık almıyorum ve tavsiye etmiyorum 😂

"La mousepad ne kadar gereksiz, alan kişilerin aklına yanayım" diyen birinden "Ben niye mousepad almamışım" diyen birine döndüm. Logitech´in o muhteşem setinden çıkan hediye mousepad´i kullanıyorum. Daha büyüğünü alsam daha çok işime yarayacak fakat atmaya kıyamıyorum. Hem paradan hem de o kadar şey yaşamasına rağmen sapasağlam olmasından ötürü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı