Siri doğru cevap vermiyor

Apple destekle bugün konuşmuştum bu konu hakkında. Yarın öğleden sonra tekrar konuşalım dediler. Sunucularından kaynaklı bir sorun var dediler. Eki Görüntüle 884393
Çözümü söylerse burada paylaşırmısın ? Binlerce liralık telefonda yaptıkları hataya bak. Nasıl iletişime geçtin ?
Bende daha öyle bir şey yapmadı (edit daha yen aldım )
11 ve üzeri modellerde yapıyor sanırım İphone X telefonumda bir sıkıntı yok.
Destek talebi attım Siri Serverlerinde sıkıntı oluşmuş güncelleme ile düzeltilicekmiş.

Son düzenleme:
Aynı durum bende de söz konusu. Dün akşama doğru sıkıldım SİRİ ile sohbet etmek istedim böyle bir sorunla karşılaştım. Büyük ihtimal ile güncelleme veya IOS14.5 ile düzelir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar selam İphone 11 kullanıcısıyım arkadaşın ki gibi aynı sorun bendede var dün gece apple'den telefondan destek rendavusu aldım.Yazılım departmanına bağlandım ordaki arkadaşlarda bu sorun yazılımsal sorun bu hatayı gidermek için çalışıyoruz dedi.Toplu güncellemeyi beklemek istemiyorsanız size 2 gün içerisinde güncelleme yollucaklar sorun düzelicek dedi bende bekliyorum.

Yani 2 seçeneğiniz var ya toplu güncellemeyi beklemek yada telefon rendavusu alıp bilgileri departmana aktarıp size 2 iş günü içerisinde yazılım gönderilmesini talep etmek karar sizin :)

Aynı sorun benim iphone 11 imde de meydana geldi.İphone destek konudan habersiz 😊 ayarları sıfırlayın dediler sorun hala var.Bilgisayar ile icloud a bağlanıp yazılımla düzelebileceğini söylediler.Telefonumdan bilgi kaybı olmaması için kabul etmedim.

Geri
Yukarı