Şirket için RAM önerisi

ctg

Hectopat
Selam,

Esnafız dükkanda kullandığımız bilgisayarın 4 GB RAM'i varmış. Windows 7 kurulu. Son zamanlarda ağır çalışıyor. Baktım performanstan RAM kullanımı %90'larda geziyor. 2 slot var anakartta. Resmi ekliyorum. Önerilerinizi rica ederim.

Dosya Ekleri

• 1610720866584.jpg
    1610720866584.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:

Eray Türkay

Decapat
Makaleler
2
Yer
Yazılım Geliştiriyor
Selam,

Esnafız dükkanda kullandığımız bilgisayarın 4 GB RAM'i varmış. Windows 7 kurulu. Son zamanlarda ağır çalışıyor. Baktım performanstan RAM kullanımı %90'larda geziyor. 2 slot var anakartta. Resmi ekliyorum. Önerilerinizi rica ederim.

Bir RAM daha takın bir de SSD takın hızlansın PC.

FatihAydnz

Femtopat
Amazon'a güvenebilirsiniz. Yorumlar ve değerlendirmelerin %90'ı olumlu. Ayrıca sorun yaşayan herkes ürünü kolayca iade etmiş.

Öyle bir şey yok. O ürün tamamen sorunlu. Bu daha mantıklı, sorunsuz ve aynı fiyat: Patriot 240 GB Burst 2.5" SATA 3.0 SS

Attığın emoji zekanı anlatıyor. İnsanlar ne diye o SSD'yi almayın diyor. Sen hala araştırmadan hiçbir şey bilmeden boş bir insan olarak boş yapıyorsun. Biz olmasak başka insanlar sizin yüzünüzden sorun yaşayacak.

Son düzenleme:
Yer
Frkn2842 ile toxiclerle savaşıyor.
Teşekkürler arkadaşlar. Siparişleri verdim.

Hocam neleri sipariş ettiniz acaba atılan SSD kronik sorunlu Patriot Burst 240 GB almalıydınız onun yerine.
@KopuQlavye o SSD kronik sorunlu alınmaz adamın kafasını karıştırma.

Yukarı