Şirket internetinden finans sitelerine giriş yapılmıyor

turkerturk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Daha önceki ofisimizde şirket internetinden Binance ya da borsa sitelerine giriş yapabiliyordum ancak yeni ofiste yeni IP adresi ve internet üyeliği ile bu tarz sitelere giremiyorum. Telefonla bile giriş yapamıyorum. Çocuk kilidi vs olmadığını öğrendim ama bilişimci arkadaş da işin içinden çıkamadı. Bu şekilde bir hata alıyorum.

Ekran Görüntüsü (24).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, güvenli internet prosedüründen kaynaklı giriş yapamıyorsunuz, iss'lerin böyle bir hizmeti var ve finansal risk barındıran siteleri engelliyorlar eğer açıksa bu opsiyon

Selam,
Şirketin belirli kategoride olan siteleri engellemiş. Bende de aynı durum var. Bir çok siteye giriş yapamıyorum.

Merhabalar, güvenli internet prosedüründen kaynaklı giriş yapamıyorsunuz, ISS'lerin böyle bir hizmeti var ve finansal risk barındıran siteleri engelliyorlar eğer açıksa bu opsiyon

Arkadaşında dediği gibi güvenli hizmet paketinden ötürü bu sıkıntı yaşanıyor. Bizim mobil cihazlarda da vardı kaldırtmak zorunda kaldık. Servis sağlayıcıyla bir görüşün.

Bu tarz sitelerin farkında olduklarını bile sanmıyorum çünkü sadece bu ofiste durum bu şekilde
İss ile görüşmeniz gerekiyor bir şirkette İT olarak çalışıyorum güvenli internet kapsamında erişim yasağı konuyor. Yetkiniz var ise İss ile görüşüp açtırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı