Şirket tableti yazilimindan kurtulmak

BeastBlood

Hectopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Fotoğrafçılık 📸
Merhaba arkadaşlar, ben Turkcell bayisi idim ve Turkcell ile anlasmayi feshettim onlardan iPad tablet kaldi. Bu tabletin icinde kendi sistemleri var hiçbir şey indiremiyorsunuz ve hesap acamiyorsunuz. Bunu sirket yazilimindan nasıl cikartabilirim? (Marka iPad 5. nesil)

Merhaba arkadaşlar, ben Turkcell bayisi idim ve Turkcell ile anlasmayi feshettim onlardan iPad tablet kaldi. Bu tabletin icinde kendi sistemleri var hiçbir şey indiremiyorsunuz ve hesap acamiyorsunuz. Bunu sirket yazilimindan nasıl cikartabilirim? (Marka iPad 5. nesil)
Bilgisayardan iTunes ile baştan yazılım atın.

iPhone için imzalı yazılımlar var, iTunes ile yüklüyordum. iPad içinde bu durum söz konusu olabilir.

Merak ettiğim konu 4 yıl Superonline kullandıktan sonra Turkcell dilenci gibi eski model 2 tane modemin peşine düşmüştü. iPad'i nasıl istememiş hayret.
Dur bakalım bu arkadaşın dediği ne kadar doğru. Aklıma çeşitli senaryolar geliyor...

iPhone için imzalı yazılımlar var, iTunes ile yüklüyordum. iPad içinde bu durum söz konusu olabilir.

Merak ettiğim konu 4 yıl Superonline kullandıktan sonra Turkcell eski model 2 tane modemin peşine düşmüştü. IPad'i nasıl istememiş hayret.

16 yil onlarla calisip 30 bin lira para ödedim versin bir zahmet.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı