Şirket web sitesi için hosting firması önerisi

Makaleler
1
Yer
/
Küçük bir şirketin web sitesini kuracağım ama hangi hosting firmasını kullanmam gerektiğine karar veremedim. Veridyen hakkında iyi şeyler duydum ve paketleri çok kapsamlı, ilgimi çekti. Önceden godaddy ile çalışıyordum ama gerçekten çok yavaş ve veridyen gibi ücretsiz SSL sertifikası vs. olanakları yok. Aşağıda Veridyen'in paketleri var. Ben webnano paketini düşündüm. Bazı arkadaşlar hostinger önerdi. Siz neler önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    24,1 KB · Görüntüleme: 128
  • 2.png
    2.png
    29,3 KB · Görüntüleme: 104
  • 3.png
    3.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 92
Kurumsal email hizmetinden kastın @siteadı.com ise evet alıyorum. Zaten bunu cPanel'den (yada site içerisindende aynı işlemi yapmak mümkün) istediğim kadar (sınırsız hosting kullanıyorum) mail adresi açıyorum. Telefondaki mail uygulamasından da giriş yapıp kullanabiliyorum.

Arada spam mail geliyor, fakat bunlara her zaman her mail uygulamasında rastlayacağımızı düşünüyorum. Hotmail falan kullanırken de geliyordu.

Mail arayüzü -Gmail'e falan kıyasla- demode kalıyor fakat iş gördüğü için sorun etmiyorum. 2 mail arayüzü var, roundcube ve horde.

Biz kendi ofisimizde host ediyoruz, ofis icin paylasim vs icin kullandigimiz server icinde.
Varsa boyle bir makine dusunebilirsiniz sen de.
Internet kesilince site gidiyor gerci boyle bir problem de var ama asiri hesapli, zaten sirket web sitesinin trafigi cok az. Daha ciddi uygulamalar icin mecburen diger firmalari kullaniyoruz.

Biz kendi ofisimizde host ediyoruz, ofis icin paylasim vs icin kullandigimiz server icinde.
Varsa boyle bir makine dusunebilirsiniz sen de.
Internet kesilince site gidiyor gerci boyle bir problem de var ama asiri hesapli, zaten sirket web sitesinin trafigi cok az. Daha ciddi uygulamalar icin mecburen diger firmalari kullaniyoruz.
Bizim için uygun değil zaten yıllık 300 TL'den daha az ödüyor olacağız bu şekilde. Uğraşmaya da değeceğini zannetmiyorum.

Geri
Yukarı