Sırlar atlası PDF

Az önce açılan sırlar atlası ile ilgili konu acayıp merak ettirdi beni ben bu kitabı PDF olarak nasıl indirebilirim?
SIRLAR ATLASI epub bedava indir bu siteden denedim sayfaya yönlendiriyor ama indirmiyor.
Aa sanırım benim konumdan bahsediyorsunuz,ben de bu konuyla ilgili araştırma yaparken sizin konunuzu buldum tesadüfe bak :D
Az önce açılan sırlar atlası ile ilgili konu acayıp merak ettirdi beni ben bu kitabı PDF olarak nasıl indirebilirim?
SIRLAR ATLASI epub bedava indir bu siteden denedim sayfaya yönlendiriyor ama indirmiyor.
Bu arada Sırlar Atlası'nın içeriğinde Atlantis, Bermuda Şeytan Üçgeni, Drakula, UFO'lar, Nostradamus, Enigma konuları yer alıyor.Acaba bu kadar pahalı olmasının nedenleri arasında bu konularda olabilir mi?Komplo teorisi gibi gözüktü ama yine de merak ettirdi :D Birde bende bu kitabın pdfini arıyorum hatta pdfini ararken bu konuyu gördüm,lütfen bulursanız bana da atın.

Aa sanırım benim konumdan bahsediyorsunuz, ben de bu konuyla ilgili araştırma yaparken sizin konunuzu buldum tesadüfe bak :D

Bu arada Sırlar Atlası'nın içeriğinde Atlantis, Bermuda Şeytan Üçgeni, Drakula, UFO'lar, Nostradamus, Enigma konuları yer alıyor. Acaba bu kadar pahalı olmasının nedenleri arasında bu konularda olabilir mi? Komplo teorisi gibi gözüktü ama yine de merak ettirdi :D bir de bende bu kitabın PDF'ini arıyorum hatta PDF'ini ararken bu konuyu gördüm, lütfen bulursanız bana da atın.

Bulursam atarım bana boş bir kitap gibi geliyor para için yazılmış bir kitap. Ama meraklandırıyor insanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı