Sırt destekli oyuncu koltuğu önerisi

Tavsiye etmem, üzerine az daha koyup sırt desteğinden vazgeçerek ofis koltuğu almak çok daha mantıklı çünkü o markada istisnasız uzun ömürlü koltuk yok. İlla ki bir yerden sonra sorun çıkarmaya başlıyor.

Sırt desteğinden vazgeçmem, bu fiyat bandında uzun ömürlü koltuk arıyorum diyorsanız açıkçası önerim yok.
Neden tavsiye etmiyorsunuz? Çok kaliteli olmasına gerek yok. Sırt desteği çok önemli.

Neden tavsiye etmiyorsunuz? Çok kaliteli olmasına gerek yok. Sırt desteği çok önemli.

En basitinden inceleme konumun altına bir yorum gelmişti. Koltuk kırılmış.

Bu da eski kırılan Xprime marka koltuğum ile yan yana fotoğrafı:

1701522803322.png

Xprime, çok dandik bir marka, kesinlikle tavsiye etmiyorum, koltuk dik bile duramıyor ve fotoğrafta da belli oluyor fabrikasyon olarak sola yatık şekilde geldi, üretimi ve malzemesi çok kalitesizdi, bir gün sola yaslanırken altındaki(metal değil) kalın ahşap yırtıldı ve sola doğru düştüm. Exvega çok daha kaliteli ve etli duruyor, umarım uzun sürelerce kullanırım, Xprime 2 yıl gitmişti. Saygılar.

Eki Görüntüle 2038616

XRancer nasıldır?

O da benzer diye biliyorum.

Zamanında çok araştırdım hocam, düşük bütçedeki sırt destekli koltuklar taban kalitedeler. Gittim, az daha çıkarak Andromeda aldım. Onu almasaydım Hawk v serisinden alacaktım.

Eki Görüntüle 2038616

Sırt destekli, çok büyük olmayan ofis koltuğu önerisi yapabilir misin?

Fileli, o da size uygun değil anladığım kadarıyla. Ayrıca sırt desteği yok.

Bu ikisi dışında uzun ömürlü koltuk yok gibi.

O da benzer diye biliyorum.

Zamanında çok araştırdım hocam, düşük bütçedeki sırt destekli koltuklar taban kalitedeler. Gittim, az daha çıkarak Andromeda aldım. Onu almasaydım Hawk v serisinden alacaktım.
Bütçe yükseltmeli miyim yoksa ofis koltuklarına mı yönelmeliyim kararsızım.

Yani filesiz, sırt destekli en uygun Hawk v6 var yukarıda da önerdiğim gibi. Bütçe çıkmazsa yalnız fileli Thunder Pro'lar var.

Bence yükseltip Hawk alın, incehesap Gaming Gecesinde Hawk'lar 4500 bandına iniyor. Tabii sizin kararınız.

Sağlığını düşünüyorsan ofis koltuğu al oyuncu koltuğunu önermem fileli olunca ne olacak ki? Önemli olan sırt desteği olması bir de ekstra olarak 45 dk da bir bilgisayar başından kalkıp, hareket etmek lazım.
Bilgisayar başı hariç ders çalışırken yormaması önemli.

Sırtımda ağrı hissediyorum sırt desteği olmayınca.

Geri
Yukarı