Sırtta siyah noktalar

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar sırtımda az da olsa siyah nokta ve sivilce benzeri şeyler var, daha çok omuza yakın üst bölgelerde. İster istemez oynuyorum bunlarla.
Dışarıdan bakıldığında hiç fark edilmese de elimle üzerimden geçtiğimde ufak tefek şeyler takılır gibi oluyor elime.
Bitkisel, doğal bir ilacı falan var mı bunların?

Bahsettiğim gibi dışarıdan bakıldığına hiçbir şekilde fark edemezsiniz. Elimi gezdirdiğimde ufak tefek çıkıntılar fark ediyorum.
Bunlarla uğraşırken cildimde leke bırakmak istemiyorum kısacası.

Yoksa şuan bir havuza gitsem hiçbir şekilde fark edilemez. Çok minimal boyutlardaki şeylerden bahsediyorum.

Dediklerinin daha görüneni diz kısmında vardı. Kaşıntı oluyordu. Ayrıca kaşımaktan kırmızıdan siyaha dönen bir renk olmuştu korkup Sağlık ocağına gittim bir krem, bir sprey verdi 15 gün kullandım geçti. Önemsizdir diye düşünüp 3 ay boyunca gitmemiştim egzama denilen bir hastalık olmuşum. En iyisi ilk önce sağlık ocağına git bir muayene ol, oradan cilt doktoruna falan yönlendirirler çok önemli bir durumsa. Şimdiden geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı