Çözüldü Sırttaki acı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

User not found

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar yaklaşık 1-2 saattir çok sıcak bir ortamda aynı pozisyonda uyanık halde yattım. Çok fazla terledim ve biraz kalkayım derken omuzlarımda ve omzuma yakın yerlerde batma hissetim. Bunu nasıl çözebilirim? Ağrısı gerçekten çok kötü bir daha böyle yatmam bu nedir arkadaş. Yardım ederek çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız. Teşekkürler.

Çözüm
Kamoflin gibi kremler sürdüğünü bir müddet yanma hissi veriyor sonradan rahatlıyorsun. İlaç ismi vermek doğru olmaz diye vermemiştim. Durum ciddileşirse mecburen acil servise gitmelisiniz.
Kamoflin gibi kremler sürdüğünü bir müddet yanma hissi veriyor sonradan rahatlıyorsun. İlaç ismi vermek doğru olmaz diye vermemiştim. Durum ciddileşirse mecburen acil servise gitmelisiniz.

Hocam çok teşekkür ederim ağrı dindi sürdüm ve biraz yürüdüm. Size minnettarım.

İlkel bir yöntem ama yazayım yinede. Sıcak su torbası var ise sırtınızda ağrıyan yere koyun. Yok ise dayanabileceğiniz sıcaklığa kadar su ısıtın suyun içine havlu daldırın ıslanan sıcak havluyu sırtınıza koyun. Bu işlemi yüzü koyun yatarak yapın.

Hocam imkanım olsa sizin dediklerinizi de yapıcaktım fakat imkanım yoktu. Eğer 2. Bir en iyi cevap seçme hakkım olsa sizi deişaretlerdim ne olur kusuruma bakmayın. Size minnettarım..

Hocam çok teşekkür ederim ağrı dindi sürdüm ve biraz yürüdüm. Size minnettarım.

Hocam imkanım olsa sizin dediklerinizi de yapıcaktım fakat imkanım yoktu. Eğer 2. Bir en iyi cevap seçme hakkım olsa sizi deişaretlerdim ne olur kusuruma bakmayın. Size minnettarım..
Ne demek size yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı