Şişli Bomonti'den kağıthane'ye en kolay nasıl gidilir?

lawny

Decapat
Makaleler
3
Merhabalar,
Öncelikle internetten bakmak yerine neden konu açtığımı açıklamak isterim.
Olduğum yerden kağıthane'ye gitmek oldukça zor. Esenler üçyüzlü taraflarında oturuyorum. Öncelikle yeni kapı metrosuna daha sonra hacıosman metrosuna binip, mecidiyeköy'den inip otobüs ile "halide edip adıvar" mahallesine ulaşıyorum. 10 dakika yürüdükten sonra şişli Bomonti'ye ulaşıyorum. Bomonti'den kağıthane'ye otobüs ile gidiyorum. Şişli Bomonti'ye ulaşmanın başka bir yolu olmadığı için çoğu zaman bu şekilde uğraşmak zorunda kalıyorum ancak bu sorun değil, yarın (perşembe) kuzenimin yanına gitmek zorundayım belli sebeplerden ötürü. Eski oturduğum yer bomonti olduğu için oradan kağıthane'ye gitmek kolay geliyor 48t otobüsüne binip gidiyorum ancak sorun şu ki artık farklı yerde oturuyorum. Sürekli gitmek zorunda kalıyorum ve en az 2 saatim 4 vesayet taşıtlarda geçiyor. Uzunca anlattım. Size sorum şudur, esenler - üçyüzlü taraflarından tek vesayet veya maksimum 2 vesayet kağıthane - hamidiye taraflarına nasıl ulaşabilirim? İnternette sonuç bulamadım. Veya şöyle de olabilir, dediğim metro yolculuğundan sonra hiç otobüs ve yürüme işine karışmadan mecidiyeköy'den nasıl kağıthane'ye ulaşabilirim? Teşekkürler. (bir tık uzun oldu sanki kusuruma bakmayın :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradaki mesafe az gibi, taksi çok yazmaz.
1623879150351.png

Hocam cebimde 50 lira bile yok.

Okmeydanı otobüs durağında bazen yanlışlıkla 54C'ye biniyordum, beni Bomontiye götürüyordu. 54C'yi kullanabiliyorsanız duraklarını araştırmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı