Sistem 4 GB RAM'in en fazla 2'sini kullanıyor

HidayetE

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda 4 GB RAM var. Evet çok yüksek değil ancak sürekli bilgisayar dönüyor, hata veriyor. Benim amacım çok yüksek bir performans değil. 4 GB RAM'in sadece 2 GB'ini kullanıyor en fazla. Bunun yanında 70 GB takas alanı var ancak bunun da sadece 5GB'ını kullanıyor. Dediğim gibi bilgisayarım çok iyi değil, büyük bir performans da beklemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam ihtiyacı yoksa kullanmasın ama hem hepsini kuklanmiyor hem de bilgisayar doğru düzgün çalışmıyor

Bu işlemci veya diskle alakalı bir durum olabilir. İşlemcin işletim sisteminin gönderidiği komutları cevaplayacak kadar güçlü olmayabilir. Eğer Windows kullanıyorsan AtlasOS Playbook'u uygulayarak Windows'un işlemci ve diğer kaynak tüketimlerini büyük ölçüde azaltabilirsin.

Ubuntu kullanıyorum
Bu işlemci veya diskle alakalı bir durum olabilir. İşlemcin işletim sisteminin gönderidiği komutları cevaplayacak kadar güçlü olmayabilir. Eğer Windows kullanıyorsan AtlasOS Playbook'u uygulayarak Windows'un işlemci ve diğer kaynak tüketimlerini büyük ölçüde azaltabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı