Sistem "A" harfini yazmıyor

AhmetUral

Hectopat
Daha fazla  
1 Ay önce durduk yere "A" tuşu yazmamaya başladı. İlk başta bozuldu sandım ama Shift+a CTRL+a yapınca yazıyor ve çalısıyor, sorunun garipliği şurada ekran klavyeside "A" harfini yazmıyor veya 3. parti ekran klavyesi indirdiğimde o da "A" harfini yazmıyor. İnternetten klavye testi yaptığımda a harfine basınca bastıgım gözüküyor ama yazmıyor yine de. Başka garip olan ise tüm oyunlarda oyun tam ekran modunda ise "a" harfi sorunsuz calısıyor ve oyun sohbetinde yazabiliyorum. Pencereli modda yine calısmıyor. Ayrıca safemode da sorunsuz calısıyor klavye.

Çözüm için şunları denedim. Driver kaldırma güncelleme, Windows güncelleme kaldırma veya son sürüme güncelleme, USB port değiştirme, başka bilgisayarda klavyeyi deneme(çalıştı), başka klavyeyi kendi bilgisayarımda denediğimde yine yazmadı "a" harfini. Media tool üzerinden dosya ve uygulamaları sakla seçeneği açarak Windows 2004 sürümüne format attım. Gereksiz programları sildim, Kaspersky ve Malwarebytes taraması yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunun modu falan nasıl kuruluyor bilmiyorum ama oyunu D diskine kopyalayıp, Belgelerim klasöründe kayıt dosyaları vs. şeyleri aynı şekilde D diskine kopyalayıp C diskine temiz kurulum yapsanız, daha sonra yeniden C diskine taşısanız oyunu olmaz mı?

oyuncu biriyim sadece skyrim 300gb ve başka oyunlarda var pc deki alanın %95 i doludur suan. format atarsam bilgisayarıda çöpe atmam lazım :) bir yerde farkedemediğim ufak bir çözüm olduğuna eminim. Altı üstü klavye sorunu diyorum kendi kendime
Sanırım başka kimsenin fikri yok kopyala yapıştıra devam :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı