Sistem açıldığında bir sürü CMD açıldı ve hata kodları çıktı

Pydrous

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Hemen konuya geçiyorum. Bilgisayarı actıgımda bir sürü dosya hatası isimleri Explorer exe isimli hata aldım ve CMD hayvan gibi dosya açıldı. Şu an Kaspersky ile taratıyorum. Doğru mu yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hemen konuya geçiyorum. Bilgisayarı actıgımda bir sürü dosya hatası isimleri Explorer exe isimli hata aldım ve CMD hayvan gibi dosya açıldı. Şu an Kaspersky ile taratıyorum. Doğru mu yapıyorum?
Bu durum, bilgisayarınızdaki bir sisteme ait hata mesajlarının görüntülenmesi anlamına gelebilir. Bu hataların sebebi, birçok farklı nedene bağlı olabilir. Bunlar arasında virüsler, hasarlı sistem dosyaları, yanlış yapılandırılmış sistem ayarları, vb. yer alabilir.

Öncelikle, bilgisayarınızı yeniden başlatarak sorunun ortadan kalkıp kalmadığını gözlemleyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, bilgisayarınızda tarayıcılar, programlar veya sürücüler gibi uygulamalarınız varsa, bunları güncelleyin. Ayrıca, anti-virüs yazılımınızı güncelleyerek virüs taraması yapabilirsiniz.

Sisteminizdeki hata kodlarını detaylı bir şekilde inceleyerek, sorunun kök nedenini belirleyebilir ve daha sonra çözüm üretebilirsiniz. Ancak, bu hata kodlarının çözülmesi kolay bir işlem olmayabilir ve yardım almak için bir uzmana başvurmanız gerekebilir.

Bu durum, bilgisayarınızdaki bir sisteme ait hata mesajlarının görüntülenmesi anlamına gelebilir. Bu hataların sebebi, birçok farklı nedene bağlı olabilir. Bunlar arasında virüsler, hasarlı sistem dosyaları, yanlış yapılandırılmış sistem ayarları, vb. yer alabilir.

Öncelikle, bilgisayarınızı yeniden başlatarak sorunun ortadan kalkıp kalmadığını gözlemleyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, bilgisayarınızda tarayıcılar, programlar veya sürücüler gibi uygulamalarınız varsa, bunları güncelleyin. Ayrıca, Anti-Virüs yazılımınızı güncelleyerek virüs taraması yapabilirsiniz.

Sisteminizdeki hata kodlarını detaylı bir şekilde inceleyerek, sorunun kök nedenini belirleyebilir ve daha sonra çözüm üretebilirsiniz. Ancak, bu hata kodlarının çözülmesi kolay bir işlem olmayabilir ve yardım almak için bir uzmana başvurmanız gerekebilir.

Virüs taraması yaptım temiz cıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı