Sistem açıldığında Yandex sayfası açılıyor

KONT.DRAKULA

Hectopat
Yer
ev
Daha fazla  
Bir virüs bulaştı sisteme akılsız kuzenimin oğlu yüzünden, her sabah açtığımda Yandex'te aşağıya bırakacağım site açılıyor.

ESET ve Kaspersky ile taradım, maalesef bulamadı. Ayrıca ben bu bilgisayarı yeni aldığımdan beri korsan indirmemeye gayret etmeme rağmen bir kuzenimin akılsız çocuğu, diğer bir kuzenimin çocuğu ağlıyor diye bir oyun arşivi indirmiş korsan olarak. Eski oyunlar vardı Taxi Driver falan.

Baştan söylüyorum kuzenine iftira atıyor vb. bir söz duymak istemiyorum. Bu PC'yi yüksek bir meblağ ya topladığım için genelde ücretsiz Steam oyunları oynuyordum para biriktirdiğimde paralı oyun alıyordum, anlayışınız için teşekkürler.
Format da olmaz, içinde çok fazla ödev ve ders alakalı dosyalarım bulunmakta.

Dosya Ekleri

• browser_RP1lqy0rvd.png
    browser_RP1lqy0rvd.png
    22,4 KB · Görüntüleme: 69
Bir virüs bulaştı sisteme akılsız kuzenimin oğlu yüzünden, her sabah açtığımda Yandex'te aşağıya bırakacağım site açılıyor.

ESET ve Kaspersky ile taradım, maalesef bulamadı. Ayrıca ben bu bilgisayarı yeni aldığımdan beri korsan indirmemeye gayret etmeme rağmen bir kuzenimin akılsız çocuğu, diğer bir kuzenimin çocuğu ağlıyor diye bir oyun arşivi indirmiş korsan olarak. Eski oyunlar vardı taxi driver falan.

Baştan söylüyorum kuzenine iftira atıyor vb. bir söz duymak istemiyorum. Bu PC'yi yüksek bir meblağ ya topladığım için genelde ücretsiz Steam oyunları oynuyordum para biriktirdiğimde paralı oyun alıyordum, anlayışınız için teşekkürler.

Windows+r ye basın sonra msconfig yazın sonra ne çıktı atar mısınız bakalım Yandex var mı orada.

ESET ve Kaspersky ile taradım, maalesef bulamadı. Ayrıca ben bu bilgisayarı yeni aldığımdan beri korsan indirmemeye gayret etmeme rağmen bir kuzenimin akılsız çocuğu, diğer bir kuzenimin çocuğu ağlıyor diye bir oyun arşivi indirmiş korsan olarak. Eski oyunlar vardı Taxi Driver falan.

AdwCleaner bulabilir.

Başlığı moderatörler düzletmiş başlangıçta Yandex açılmıyor ben Yandex'i açtığımda bu site açılıyor.
İlk önce çerezleri, sonrasında bütün temp ve %temp% dosyalarını temizleyiniz. Sonrasında Yandex’i Revo Uninstaller ile silip geri yükleyin. Aslında sadece varsayılan başlangıç sayfası oluşturulmuş ancak kafanızın rahat etmesini istiyorsanız dediklerimi yapın.

Geri
Yukarı