Çözüldü Sistem açıldıktan 2 dakika sonra neden kapanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cnzxr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS PRIME B450M-K II İşlemci:Amd Ryzen 3 2200g Ram:Patriot 8gb 3200mhz
Bilgisayarı aciyorum guc tusu yanip sonuyor. Ekran falan geliyor ama 2 dakika gecmeden kapaniyor gucu kesiyor. Neden olabilir, bir sorun yoktu.

Çözüm
BIOS'a girsen sistemin açılmasını beklemek yerine orada monitör kısmından veya giriş ekranında da yazabiliyor oradan sıcaklığı görsen.

Bilgisayarcıya götürdüm hem ısınmıs dedi hem BIOS ayarı sıfırlanmıstı ekran kartı değiştidimde o BIOS ayarlarını ayarladı ve çözüdü. Sorunu yasayanlar görüp bakar hiçbir yerde bulamamıstm.
BIOS'a girsen sistemin açılmasını beklemek yerine orada monitör kısmından veya giriş ekranında da yazabiliyor oradan sıcaklığı görsen.

Bilgisayarcıya götürdüm hem ısınmıs dedi hem BIOS ayarı sıfırlanmıstı ekran kartı değiştidimde o BIOS ayarlarını ayarladı ve çözüdü. Sorunu yasayanlar görüp bakar hiçbir yerde bulamamıstm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu mesajını çözüm olarak işaretle istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı