Sistem açılıp kapanma sorunu

pedromachuca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.

Bugün bilgisayarıma az önce dahili DVD-RW'ımdan arabama müzik CD'si yapmak için bilgisayarımı açtım her şey stabil çalışıyordu. Bilgisayarımı alalı 1 ay kadar oldu bu arada. Öyle çok mükemmel bi sistem değil isterseniz yazarım özelliklerini. Oyun oynayan grafik tasarım ve animasyon öğrencisiyim bu arada. Bilgisayarımın DVD-RW'ı görmediğini gördüm bilgisayarı normal bir biçimde kapadım ve 1 aydır dokunmadığım kasa kapağını açtım. DVD-RW'ın sata kablosunu hem anakarttan hemde kendisinden söküp taktım. Güç kablosunu da söktüm çıkardım. Diğer sata kablolarını ve takılı olan kablolar, RAM'lari fan kablolarının sağlamlığından emin olmak amaçlı birer kez olmaz üzere bastırıp kasa kapağını kapadım. Bilgisayarın güç tuşuna bastım. 2 saniye fanlar dönüyo garç gurç sesler çıkarıp kapanıyor. Ve sürekli bunu tekrarlıyor. Acil yardım arkadaşlar sizce ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkür ederim yorum atanlara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı