Çözüldü Sistem açılır açılmaz %100 disk kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dawnn

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar arkadaşlar. PC açılır açılmaz disk %100'e varıyor kullanımı. SSD yok. Sistemim aşağıdaki gibidir.
Ryzen 3 3500.
ASUS RX 560 4 GB.
Vengeance LPX serisi 8 GB DDR4 2400 MHz 2X.
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM.
Thermaltake Litepower 450W.

Dosya Ekleri

• disk.png
    disk.png
    184,3 KB · Görüntüleme: 59
Çözüm
Sürücü güncellemesi yapınca sorun çözüldü. Şu an sorun yaşamıyorum teşekkür ederim yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Hepinize merhabalar arkadaşlar. PC açılır açılmaz disk %100'e varıyor kullanımı. SSD yok. Sistemim aşağıdaki gibidir.
Ryzen 3 3500.
ASUS RX 560 4 GB.

İlk açılışta yaklaşık 5 dk civarı yapabiliyor hocam benim laptopta da böyleydi. Son çare SSD oldu. :)

Ryzen 3 3500.
ASUS RX 560 4 GB.

1. yeni mi format attın.
2. atmadıysan eskiden beri böyle mi?

Büyük ihtimalle HDD istifasını istiyor. HDD heath indir bir bak sonuçlara.

Kardeşim ben sebebini anlamayamadığım için açtım bu bir. İkincisi ise herkesle sistemimde aynı değil. Üçüncüsü üslubuna dikkat edersen sevinirim.

Üslup derken? Ne dedimki burada herhangi bir hakaret yok. Sadece aynı konudan yüzlerce var. Konu kirliliği yapmaktansa yazarak bulabilirdiniz. Neyse kursura bakmayın.

Artı -2 Eksi
Güncelleme
SSD olmadan Windows 10 işkence. Al bir tane 240 GB'lık SSD 250 lira flan zaten indirim kovala. Windows'u ona kur kafan rahat etsin. Yoksa ne yapsanda çözülmez bu sorun.
Arkadaş parasının olmadığını yazmış olsa sizin kadar oda biliyordur 250 tl olduğunu.

Üslup derken? Ne dedimki burada herhangi bir hakaret yok. Sadece aynı konudan yüzlerce var. Konu kirliliği yapmaktansa yazarak bulabilirdiniz. Neyse kursura bakmayın.
Bulamadığım için zaten açıyorum bilmem farkında mısınız ? Tamam aynı konudan bayağı var evet ama çoğu eski zamanlardan kalma.

Bulamadığım için zaten açıyorum bilmem farkında mısınız ? Tamam aynı konudan bayağı var evet ama çoğu eski zamanlardan kalma.
Ama cevaplar hep aynı. Neyse boşu boşuna uzatmayalım konuyu. Eğer sinirinizi bozduysam affedin. Şu aralar korona döneminde yapacak birşey bulamadığım için başkalarını sinir etmekle uğraşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı