Sistem açılırken monitör, klavye ve fareye elektriğin geç gelmesi normal mi?

banerit

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Seagate firecuda 510 2tb
Ekran kartı
Asus dual rtx2060
Anakart
Asus h610m-k d4
İşlemci
İ3 12100f
Merhaba, kasayı 10 gün önce falan sıfır olarak satın aldım. Kasayı çalıştırdıktan 7 saniye sonra mouse, monitör ve klavyeye elektrik geliyor. Bu normal mi? Daha önce masaüstü kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum, teşekkür ederim.

Merhaba, kasayı 10 gün önce falan sıfır olarak satın aldım. Kasayı çalıştırdıktan 7 saniye sonra mouse, monitör ve klavyeye elektrik geliyor. Bu normal mi? Daha önce masaüstü kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum, teşekkür ederim.

Tost makinesi bir sistemde bile en fazla 5 saniyede klavye, mouse ışıkları yanar start verildiğinde 7 saniye böyle bir sisteme bence fazla günlük kullanımda bir anormallik çıkarıyor mu?

Tost makinesi bir sistemde bile en fazla 5 saniyede klavye, mouse ışıkları yanar start verildiğinde 7 saniye böyle bir sisteme bence fazla günlük kullanımda bir anormallik çıkarıyor mu?
Hocam monitör bugün geldiği için bilgisayarı tam kullanmadım. Kontrol etmem gereken bir parça var mı sizce? Direk garantiye mi göndereyim?

Eğer bir sorun varsa gerçekten sorun ya anakart tadır ya da Power Supply da kalsanız ışıklı mı öncelikle onu öğreneyim.
Evet hocam kasa bu:

Klavye mouse da sorun olduğunu düşünmüyorum ama gerçekten 7 saniye çok fazla başka bir klavye ve mouse ile deneme şansınız var mı?
Maalesef yok hocam. Açıkçası sorun olduğunu ben de düşünmüyorum çünkü aynı anda geliyor ışıkları. Ssd değiştirdim, bios güncelledim hızlı başlangıç ayarı vs yaptım fakat sorun devam ediyor. Satın aldığım firma ile görüştüm elektrik akımına bağlı olarak normal olduğunu söylediler ama galiba garanti servisine göndereceğim.

Maalesef yok hocam. Açıkçası sorun olduğunu ben de düşünmüyorum çünkü aynı anda geliyor ışıkları. SSD değiştirdim, BIOS güncelledim hızlı başlangıç ayarı vs yaptım fakat sorun devam ediyor. Satın aldığım firma ile görüştüm elektrik akımına bağlı olarak normal olduğunu söylediler ama galiba garanti servisine göndereceğim.

Elektrik akımına bağlıysa o zaman kasanın ışıkları da geç yansın garip aslında uzun oynayış sürelerinde bir gariplik görmüyorsanız sorun olmayabilir belki Supply veya anakart ın özelliği öyledir.

Yeni konular

Geri
Yukarı