Çözüldü Sistem açılmıyor ve kasa ışığı yanıp geri sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gorkem16

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımı açmaya çalıştığımda ışıkları 1 saniye yanıp geri sönüyor videoya da aldım sebebi ne olabilir? Dün gece 4-5 sefer kendi kendine Valorant oynarken kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güç kaynağında sorun olabilir (donanımsalda olabilir) güç kaynağı testleri yapabilirsiniz.

Merhaba başka bir konudan baktım statik birikmiş olabilir fişlerini çektim prizden 3 sefer olmak üzere 15sn güç düğmesine bastım şu an düzeldi teşekkürler yine de.
Merhaba bilgisayarımı açmaya çalıştığımda ışıkları 1 saniye yanıp geri sönüyor videoya da aldım sebebi ne olabilir? Dün gece 4-5 sefer kendi kendine Valorant oynarken kapandı.
Güç kaynağında sorun olabilir (Donanımsalda olabilir) Güç kaynağı testleri yapabilirsiniz veya kontrol edin.

Elektrik gitmiş gibi kapanıyor ise güç kablolarını kontrol edin ama sorunun oradan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum PSU kontrol edin
yazılımsal bir hata değil büyük ihtimalle donanımsal yazılanları deneyin en son çare servis

Güç kaynağında sorun olabilir (donanımsalda olabilir) güç kaynağı testleri yapabilirsiniz.

Merhaba başka bir konudan baktım statik birikmiş olabilir fişlerini çektim prizden 3 sefer olmak üzere 15sn güç düğmesine bastım şu an düzeldi teşekkürler yine de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba başka bir konudan baktım statik birikmiş olabilir fişlerini çektim prizden 3 sefer olmak üzere 15sn güç düğmesine bastım şu an düzeldi teşekkürler yine de

Statik birikimi bilgisayarın çalışmasını engelleyebilir. Çözüldüğü iyi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı