Sistem ağırlaştı

Musa Dulkadir

Femtopat
Daha fazla  
Agalar, benim PC'de hiçbir sıkıntı yoktu. CS'de 120 FPS alıyordum. FACEIT indireyim dedim, orijinal sitesinden indirdim. Uygulamayı kurdum ve anticheati indirmemi istedi, onu da indirdim. AC indirdikten sonra inanılmaz kasmaya başladı. PC daha 2 dk önce hiçbir sıkıntı yoktu. Ben de direkt sildim; hem FACEIT'i hem de AC'yi. Kasma sorunu gitmedi bir türlü. Oyuna giriyorum, FPS hâlâ aynı. Hiçbir sıkıntı yok ama tarayıcıyı açamıyorum, Zoom'a giriyorum. Yarım saatte giriyor eskiden anında açan bilgisayar. Delireceğim Chrome'a girmeye çalışıyorum, sayfa yanıt vermiyor diyor. Hiçbir şeyi doğru düzgün kullanamıyorum ama daha yarım saat öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Agalar, benim PC'de hiçbir sıkıntı yoktu. CS'de 120 FPS alıyordum. FACEIT indireyim dedim, orijinal sitesinden indirdim. Uygulamayı kurdum ve anticheati indirmemi istedi, onu da indirdim. AC indirdikten sonra inanılmaz kasmaya başladı. PC daha 2 dk önce hiçbir sıkıntı yoktu. Ben de direkt sildim; hem FACEIT'i hem de AC'yi. Kasma sorunu gitmedi bir türlü. Oyuna giriyorum, FPS hâlâ aynı. Hiçbir sıkıntı yok ama tarayıcıyı açamıyorum, Zoom'a giriyorum. Yarım saatte giriyor eskiden anında açan bilgisayar. Delireceğim Chrome'a girmeye çalışıyorum, sayfa yanıt vermiyor diyor. Hiçbir şeyi doğru düzgün kullanamıyorum ama daha yarım saat öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Hocam,bir yeniden başlatmayı deneyin olmazsa kalıntıları kalmış olabilir detaylı temizleme yapın hala daha ağırsa Kaspersky gibi güçlü bir a.v ile taratın FACEIT anti cheatten virüs gireceğini sanmam fakat başka bir şeyler çıkabilir tam tarama yararınıza olur, ekran kartı sürücülerini güncellemek her zaman önemlidir.

Sisteminizi yeniden başlatın.
Güvenli modda da aynı sorun oluyor mu?
Görev yöneticisinde durumlar normal mi?
Kalıntılar kalmış olabilir. Onları temizleyin.
Olmaz ise düşük ihtimal virüs bulaşmıştır. Kaspersky indirip taratın.

Güvenli modda başlatmayı deneyeceğim. Bilgisayarımda eset premium var onunla taradım herhangi bir sıkıntı çıkmadı.
Yeniden başlatmak işe yaramadı. Görev yöneticisinde durumlar normal. Kalıntılara baktım, hepsini sildim ve tekrar kontrol ettim. Virüs taraması yaptım eset premium ile bir sıkıntı çıkmadı. Yarına kadar bekleyeceğim ve yarın güvenli modda başlatmayı deneyeceğim. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Güvenli modda başlatınca düzeldi artık eskisi gibi hızlı kullanabiliyorum herkese teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı