Sistem alırken monitör seçmeye dikkat edilmeli mi?

• Konuyu başlatan Serak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 427
Hocam normalde oyun oynamayı severdim ancak bırakmıştım yıllar önce. 2015 yılında aldığım laptopun kaldırabildiği bazı oyunları oynuyordum arada sırada. Şuan çalıştığım şehir nedeniyle yapılabilecek aktivite sayısı sınırlı bu nedenle almaya karar verdim kafa dağıtmak açısından. Bu eksiklik sebebiyle bir çok oyunu kaçırdım, örneğin Metro, Crysis, Doom eternal, RDR2, Cyberpunk gibi oyunları oynamak istiyorum. Bir de online bir fps oyunu bulup onu oynarım tabii.

Bu attığınız sistemi ilk çıktığında 11 küsurken tam alacaktım ancak araştırmak gibi bir hata yaptım 😀 Yok R5 5500 kötü demişler yok B450 Dragon kötü demişler okuya okuya soğuyup fırsatı kaçırdım 😅 Peki bu ve benzeri bir sistem güncel oyunları göz önüne aldığımızda beni ne kadar süre götürür acaba?

Bu attığınız sistemi ilk çıktığında 11 küsurken tam alacaktım ancak araştırmak gibi bir hata yaptım 😀 Yok R5 5500 kötü demişler yok B450 Dragon kötü demişler okuya okuya soğuyup fırsatı kaçırdım 😅 Peki bu ve benzeri bir sistem güncel oyunları göz önüne aldığımızda beni ne kadar süre götürür acaba?
Ultra takıntınız yok ise 1080P de elinize para geçip "sistemi de yenileyeyim bari" diyene kadar götürür.
Şuan her oyunu ultra da oynarsınız fakat önümüzdeki sene ayar kısmaya başlarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ultra takıntınız yok ise 1080P de elinize para geçip "sistemi de yenileyeyim bari" diyene kadar götürür.
Şuan her oyunu ultra da oynarsınız fakat önümüzdeki sene ayar kısmaya başlarsınız.
Anladım hocam sorularıma tek tek cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Çevremde soracağım bu işten anlayan pek kimse yoktu kafamdaki bazı bulanıklıkları giderdiğiniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı