Sistem aniden AMD Software: Adrenalin Sürüm Uyarısı veriyor

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorunun AMD Software olduğunu anladım.

Kendi kendine bu uyarı verdi. Geçen hafta başıma gelmişti. AMD Software'i silip baştan kurduğumda düzelmişti. O zaman çok önemsemedim. Ama şimdi fark ettim ki görüntüm gitti ve AMD Software aniden açılmaz oldu. Daha doğrusu silinmemiş ama açınca uyarı alıyorum. Bunu ikinci defa yaşamış olmam şans mı ? Yoksa bir şeyler ters mi gidiyor ?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Adrenaline üzerinden güncellemelerini yap, Windows Update üzerinden otomatik güncellemeyi devre dışı bırak. Bir süre böyle kullan bakalım, sorun yaşayacağını sanmıyorum. Sen yine iyisin, bu driver çakışması yüzünden ben format atmak zorunda kalmıştım.

Adrenaline üzerinden güncellemelerini yap, Windows Update üzerinden otomatik güncellemeyi devre dışı bırak. Bir süre böyle kullan bakalım, sorun yaşayacağını sanmıyorum. Sen yine iyisin, bu driver çakışması yüzünden ben format atmak zorunda kalmıştım.

Çok saçma çakışması. Bunu bilerek yapıldığını zannediyorum. Ciddi bir problem çünkü.

Hayir, yok. Guncelleyebilirsiniz. Marka model verin ben size driver vereyim.

Onu hallettim teşekkür ederim. NVIDIA'dan AMD'ye geçince biraz acemilik çekiyoruz başlarda :)

Çok saçma çakışması. Bunu bilerek yapıldığını zannediyorum. Ciddi bir problem çünkü.

Onu hallettim teşekkür ederim. NVIDIA'dan AMD'ye geçince biraz acemilik çekiyoruz başlarda :)
AMD'ye hoşgeldin :) İşte bu yüzden AMD para etmiyor insanların gözünde, derdi sorunu eksik olmuyor :D Sen de alışırsın artık :)

AMD'ye hoş geldin :) İşte bu yüzden AMD para etmiyor insanların gözünde, derdi sorunu eksik olmuyor :D Sen de alışırsın artık :)

İşin iyi tarafı Şubat ayından bu yana kullanıyorum. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Bunun da suçu Windows olabilir diye düşünüyorum. 😀

AMD'ye hoşgeldin :) İşte bu yüzden AMD para etmiyor insanların gözünde, derdi sorunu eksik olmuyor :D Sen de alışırsın artık :)
Tekrar aynısı oldu. Nerede yanlış yapıyorum acaba. 😀

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı