Sistem ASUS logosunda takılıyor

muratacrtrk

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar, oyun oynarken bir anda görüntü dondu ve klavyeden işlem yapamadım. Ben de kapatmaya çalıştım kasadan, tuşlar işlemedi ve direkt fişi çekip kapattım. 1 dakika bekledikten sonra fişi takıp kasayi çalıştırdım ama "overclocking failed" gibi bir yazi çıktı. Ardından F1'e bastım, BIOS ekranina geçti. Orada da bir işlem yapmadan çıktım. Bu iki çizgi de sonradan oluştu ve hala ASUS yazısından sonra görüntü gelmiyor. Rutin bakımlarını yapıyordum ama sizce ekran kartım mı yanmıştır?

C624D6BE-977D-404B-9715-43D8C28E55E4.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, oyun oynarken bir anda görüntü dondu ve klavyeden işlem yapamadım. Ben de kapatmaya çalıştım kasadan, tuşlar işlemedi ve direkt fişi çekip kapattım. 1 dakika bekledikten sonra fişi takıp kasayi çalıştırdım ama "overclocking failed" gibi bir yazi çıktı. Ardından F1'e bastım, BIOS ekranina geçti. Orada da bir işlem yapmadan çıktım. Bu iki çizgi de sonradan oluştu ve hala ASUS yazısından sonra görüntü gelmiyor. Rutin bakımlarını yapıyordum ama sizce ekran kartım mı yanmıştır?

Eki Görüntüle 1128114
O.C. var mıydı? Varsa yanmış olabilir. Ama kesin bir şey diyemem. Sadece tahmin.
@BenimadımYusuf Hocam %100 mü yanmış ki. Yani ben de en başta yandı diye düşündüm ama kesin bir şey diyemedim. Hocamızın O.C. yapıp yapmadığını bilmiyoruz ama bana göre yapmış gibi görünüyor. %51 ihtimalle yanmış ekran kartı. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı