Sistem ATI Mobility Radeon 5000 series ekran kartını kullanmıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, ATI Mobility Radeon 5000 series ekran kartını kullanıyorum. Sürücülerin tamamı yüklü ancak ne yaparsam yapayım bilgisayar asla o ekran kartını kullanmıyor. Oyunda denedim kullanmıyor, DxDiag'tan baktığımda sadece HD Graphics gözüküyor. Bunun bir çözümü yok mu işletim sistemim Windows 7 64 Bit.

Önerebileceğim diğer yöntem ise eğer DxDiag'da ekran bölümünde AMD ekran kartı yoksa driver temiz kurulum yapın. Doğru Driver'i sitesinden bulup indirin. Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına bir bakın önce.

Önerebileceğim diğer yöntem ise eğer DxDiag'da ekran bölümünde AMD ekran kartı yoksa driver temiz kurulum yapın. Doğru Driver'i sitesinden bulup indirin. Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına bir bakın önce.
resim_2020-12-07_155155.png

Soldaki Driver Booster uygulamasini gordum, size onerim bu tur driver uygulamalarini kullanmamaniz. Yuksek ihtimalle hatali driver yukledigi icin bu sorunla karsilasiyorsunuz. DDU ile ekran karti suruculerini kaldirip AMD'nin sitesinden kendi ekran kartinizin driverlarini yukleyin.

5000 series ekran kartlarından hangisi sizin ekran kartı ? Onu bana söylerseniz indireceğiniz driverin linkini sizin için seçip buradan link atacam.

5000 series ekran kartlarından hangisi sizin ekran kartı? Onu bana söylerseniz indireceğiniz driverin linkini sizin için seçip buradan link atacağım.

Hocam çok emin değilim ama 5470 HD olmalı.
5000 series ekran kartlarından hangisi sizin ekran kartı? Onu bana söylerseniz indireceğiniz driverin linkini sizin için seçip buradan link atacağım.

HP G62-b16ST Dizüstü Bilgisayar Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği bu siteden indirmeyi deniyorum hocam

Emin olmalısınız. Söylediğiniz ekran kartı driver linkini bırakıyorum. Kurmadan önce ekran kartınızı öğrenin. Sonrasında kurun. Eğer farklı bir modelse yazın buradan doğrusunu atarım. Bu arada sitedeki size uygun işletim sistemini ve bitini seçip indirin.

Hocam uygun olanı bulamadım. Sitede 370M yazıyor ancak bende 350M ve 6 GB RAM var (stok hali 4 GB)

Yeni konular

Geri
Yukarı