Sistem BIOS ekranı gelmeden Windows'a giriyor

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar BIOS'a girmem lazım ama PC bir türlü BIOS'a girmem gereken yeri göstermedi. Shift +yeniden başlat denedim. BIOS pilini çıkar tak yaptım. Güç ayarlarından hızlı başlatı kapattım ama yok girmiyor. Çıldıracağım. Kırk yılın başı bir BIOS'a girmemiz gerekiyor olan şeye bak. Yarım saattir uğraşıyorum bir BIOS görmek için.

İmzanızda yazana göre B450M S2H kullanıyorsunuz. İlk olarak App Center'ı yükleyin, sonra Fast Boot uygulamasını yükleyin. Uygulumada alt tarafta BIOS'a girebilmeniz için bir seçenek çıkacak, ona basın.
1608399988723.png

Hocam benim PC bir cins. Kafasına göre bazen BIOS ekranını gösteriyor bazen göstermiyor. Şimdi de lazım oldu ya.
BIOS'un ayarlarında yer alan 'Fast Boot' açık olabilir.

Bu şekilde girebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belirttiğim gibi denedim bunu hocam. Yeniden başlattığı zaman siyah ekranda kalıyor bunu yaptığımda da.
İmzanızda yazana göre B450M S2H kullanıyorsunuz. İlk olarak App Center'ı yükleyin, sonra Fast Boot uygulamasını yükleyin. Uygulumada alt tarafta BIOS'a girebilmeniz için bir seçenek çıkacak, ona basın.
Eki Görüntüle 790330
resim_2020-12-19_205426.png
Hocam indirilebilecek uygulama gözükmüyor. Yoksa ben mi yanlış yapıyorum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı