Sistem BIOS'a girmiyor

Verdimon

Centipat
Daha fazla  
Bu şekilde kalıyor. Hangisini seçmeliyim sistemi yeni aldım. Windows yüklü değil BIOS güncellemek istiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230602_140832.jpg
    IMG_20230602_140832.jpg
    227,2 KB · Görüntüleme: 35
Otomatik olarak fTPM ayarı açık olduğu ve fTPM kodları işlemcinin değişmesiyle birlikte bozulabileceği için sana fTPM resetlensin mi yoksa resetlenmesin mi diye soruyor. Seni ilgilendiren bir şey yok şu anda, işletim sistemi bile kurulu değil.

Y tuşuna bas, BIOS'a gireceksin.

Y tusuna bastim sonra dele bastim buraya attı ne yapmalıyım sistemi yeni aldım BIOS güncellemekti tek niyetim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230602_142707.jpg
    IMG_20230602_142707.jpg
    194,1 KB · Görüntüleme: 19
Y tusuna bastim sonra dele bastim buraya attı ne yapmalıyım sistemi yeni aldım BIOS güncellemekti tek niyetim.
CTRL+ALT+DEL yaparak sistemi yeniden başlat ve BIOS'a girmeye çalış. Bu sefer girebilmelisin.

Herhangi bir sıkıntı yok. İşletim sistemi yok diyor o attığın görüntüde. İşletim sistemi olup da bunu deseydi sıkıntı olurdu da şimdi öyle bir durum söz konusu değil.

Evet sorun yok

CTRL+alt+del yaparak sistemi yeniden başlat ve BIOS'a girmeye çalış. Bu sefer girebilmelisin.

Herhangi bir sıkıntı yok. İşletim sistemi yok diyor o attığın görüntüde. İşletim sistemi olup da bunu deseydi sıkıntı olurdu da şimdi öyle bir durum söz konusu değil.

Vallahi girdim hocam ellerinden öperim.

CTRL+ALT+DEL yaparak sistemi yeniden başlat ve BIOS'a girmeye çalış. Bu sefer girebilmelisin.

Hocam biosun yuklu oldugu flash takili F8 emi basicam guncelleme yerine girmek için

Dosya Ekleri

• IMG_20230602_143850.jpg
    IMG_20230602_143850.jpg
    321,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı