Çözüldü Sistem boot ekranında takılı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fflamee

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B550m / İşlemci: Ryzen 5 5500 / Ekran Kartı: Gigabyte AMD Radeon RX 6600 / RAM: GoodRam IRDM X16Gb (8x2) 3200mhz / Güç Kaynağı: PowerBoost Fury 650W / Kasa: GameBooster GB-X223B / Monitör: Asus VG248QG 24" 165Hz 0.5ms / Kulaklık: Steelseries Arctis Nova 3 / Mouse: Steelseries Aerox 3 Snow Wireled / Klavye: Steelseries Apex 3 TKL
Arkadaşlar bilgisayarımda bir süredir bir sıkıntı vardı. Sorun şu PC açma tuşuna bastığımda kasa açılıyor fanlar dönüyor ama ne ekran geliyor ne de klavye mouse açılıyordu. Çözüm olarak arkadaki shut down/on anahtarını kapatıp geri açıyordum sonra tekrar PC'yi açıyordum ama hep olmuyordu 2-3 kere aynı işlemi yapmam lazımdı. Bugün tekrar oldu aynı şeyi denedim PC açılıyor klavye mouse ekran her şey geliyor ama PC boot(?) ekranında kalıyor. O ekranın isminin boot olduğuna emin değilim ama anlamışsınızdır diye umuyorum.

Arkadaşlar bilgisayarımda bir süredir bir sıkıntı vardı. Sorun şu PC açma tuşuna bastığımda kasa açılıyor fanlar dönüyor ama ne ekran geliyor ne de klavye mouse açılıyordu. Çözüm olarak arkadaki shut down/on anahtarını kapatıp geri açıyordum sonra tekrar PC'yi açıyordum ama hep olmuyordu 2-3 kere aynı işlemi yapmam lazımdı. Bugün tekrar oldu aynı şeyi denedim PC açılıyor klavye mouse ekran her şey geliyor ama PC boot(?) ekranında kalıyor. O ekranın isminin boot olduğuna emin değilim ama anlamışsınızdır diye umuyorum.
Fotoğraf var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı