Sistem boşta ve yükte fark etmeksizin takılıyor

lCPTlMemoo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak. Benim bilgisayarımda masaüstünde, video izlerken veya oyun oynarken hiç fark etmiyor saniyelik takılma oluyor eğer bir şarkı dinliyorsam şarkının sesi de takılıyor. Bilgisayarı aldığımdan beri böyle.Bunun sebebini bilen var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

DDU ile sürücülerini kaldırıp tekrar kur.

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak. Benim bilgisayarımda masaüstünde, video izlerken veya oyun oynarken hiç fark etmiyor saniyelik takılma oluyor eğer bir şarkı dinliyorsam şarkının sesi de takılıyor. Bilgisayarı aldığımdan beri böyle. Bunun sebebini bilen var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

RAM'lerden dolayı muhtemelen, 2stick varsa teker teker dene, RAM'lerin sarı ucunu silgi ile sil ve BIOS'ta XMP açıksa kapatıp öyle dene

Artı -1 Eksi
Disklerinize sağlık testi yapar mısınız? Ekran akrtı sürücüsünü DDU ile silip tekrar kurun.

Sağlık testi nasıl yapacağım?
RAM'lerden dolayı muhtemelen, 2stick varsa teker teker dene, RAM'lerin sarı ucunu silgi ile sil ve BIOS'ta XMP açıksa kapatıp öyle dene.

Teşekkür ediyorum deneyeceğim.
DDU ile sürücülerini kaldırıp tekrar kur.

Bütün sürücüleri mi kaldırayım?

HD Tune Pro ile yapabilirsin. Hata tarama kısmında hızlı tarama tikini kaldır ve disklerini tara. SMART verilerini ekran fotosu çekip paylaş her diskin.
Health status kısmında yeşil renkte ok yazıyor.
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Bilgisayarı garantiye gönderme kararı aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı